1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Borderlands 2 POMOCY !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zielok1503, Wrzesień 22, 2012.

1. zielok1503

zielok1503 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    Płyta wypalona IHASem, LT w v2.0, topologia gry przerobiona z 3.0 na 2.0.

Raz udało mi sie odpalić, chwile pograłem- jakieś 10-15 minut i mi sie zrobił biały ekran.

Nie mogę zainstalować na dysk gry.

Próbowałem juz tricku z mp3 właśnie w ten sposób udało się odpalić, płyta nie zawsze się wczytuje nie raz wyskakuje, że jest z różnymi materiałami raz żeby wytrzeć płytkę.

Gdy przepuściłem przez abgx (v1.0.0.6) wyskoczył mi komunikat "the-first-12-sectors-of-topology-data-are-blank" szukałem rozwiązania ale niestety nie znalazłem.

Jest na to jakaś rada ?

POMOCY !

Forza4 śmiga jak trzeba, podobnie też Darksiders 2, Obydwa tytuły uruchamiają się z płytki bez trku z mp3.

POMOCY !

Wczytywanie...

Poleć forum