Problem z Borderlands 2

zielok1503

Świeżak
Świeżak
Płyta wypalona IHASem, LT w v2.0, topologia gry przerobiona z 3.0 na 2.0.

Raz udało mi sie odpalić, chwile pograłem- jakieś 10-15 minut i mi sie zrobił biały ekran.

Nie mogę zainstalować na dysk gry, choć raz jakoś się to odpaliło więc próbowałem przy ok 45% wywaliło że nie można odczytać danych.

Próbowałem juz tricku z mp3 właśnie w ten sposób udało się odpalić, płyta nie zawsze się wczytuje nie raz wyskakuje, że jest z różnymi materiałami raz żeby wytrzeć płytkę.

Gdy przepuściłem przez abgx (v1.0.0.6) wyskoczył mi komunikat "the-first-12-sectors-of-topology-data-are-blank" szukałem rozwiązania ale niestety nie znalazłem.


Jest na to jakaś rada ?



Forza4 śmiga jak trzeba, podobnie też Darksiders 2, Obydwa tytuły uruchamiają się z płytki bez triku z mp3.

Dashboard w konsoli najnowszy to jest ten 15xxx.
Mam nadzieje że tym razem nie trafi mój wątek do kosza.
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Gry Xgd 3 na LT 2.0 odpalają sie czasem bez mp3 ale predzej czy później wyskoczy komunikat z błędem. Aby uniknąć błędu włącza sie mp3. Co do komunikatu, o którym piszesz "the-first-12-sectors-of-topology-data-are-blank" oznacza on, że obraz płyty nie posiada sektoru z Topologią, a więc jest przygotowany pod LT 2.0 więc w twoim wypadku to pożądana informacja.
Ja bym osobiście stawiał na źle wypaloną płytę. Spróbuj jeszcze raz nagrać. Jeśli masz log z imgburn lub clonecd(zalezy czym nagrywasz) z nagrywania tej plyty mile by był widziany w celu sprawdzenia ustawień nagrywania. Na jaką płyte nagrywałeś? Jakie ustawienia eeprom?

Tomekzc odpowiadając na pytanie nad Twoim postem nie cytuj wypowiedzi poprzednika//Laki88
 

zielok1503

Świeżak
Świeżak
Płytę wypalał mi znajomy IHASem, wszystko przeszło bez problemu, wcześniej nagrywał mi także forze4, darksiders2,gow3 wszystko działa jak trzeba.
Płytka to oczywiście Verbatim, nagrana z prędkością 4x.

yyy a co do tego eeprom to nie wiem co to jest ;P
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Plyta źle sie nagrała

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Płytę wypalał mi znajomy IHASem, wszystko przeszło bez problemu, wcześniej nagrywał mi także forze4, darksiders2,gow3 wszystko działa jak trzeba.
Płytka to oczywiście Verbatim, nagrana z prędkością 4x.

yyy a co do tego eeprom to nie wiem co to jest ;P
To, że sie nagrała juz dobrze kilka razy to nie znaczy ze teraz się nagrała OK. Nie raz płyta nagrywa się w 100% a weryfikacji nie przechodzi w imgburn lub nie chce zainstalować się na dysku. Najczęstsza przyczyna do złe ustawienia nagrywania. XGD3 polecam nagrywać 2.4 razy.
Poza tym sprawdź sobie płytkę w abgx to się okaże czy dobrze wypalona
 

Do góry Bottom