1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z bt hardline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darekkk1993, Maj 17, 2015.

1. darekkk1993

darekkk1993 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem tzn uruchamia mi sie gra bt hardline i jak naciskasz start na padzie to odrazu mi wyskakuje wloz plyte do trybu online pozniej wlozd dysk dwa do trybu singeplayer i co mam zrobic pomocy gosciu napisal takie cos ale nie umiem wg tego zrobic nigdy tego nie robilem pomozcie Robimy sobie folder 454109E0, do niego wrzucamy folder 00000002 a w nim te dwa pliki i całość wrzucamy do konsoli na dysk wewnętrzny do content/0000000000000000/i tu nasz folder.

Następnie robimy sobie folder i nazywamy go Battlefield Hardline, do niego dajemy folder 454109E0 w którym jest 00007000 a w nim już gra, i to wrzucamy np. tam gdzie mamy swoje gry, robimy skanowanie i w FSD mamy jedną okładkę gry i gramy, tekstury są automatycznie zainstalowane a gra śmiga aż miło.

Przerzucać do konsoli można czym się chce, ja mam wszystkie gry na dysku zewnętrznym więc przerzucam do konsoli tylko te zawartości które muszą być na wewnętrznym dysku.

I proszę nie pisać że ten sposób nie działa bo działa na 100%, a jeśli komuś nie zadziała to znaczy że coś źle robi. jak ja mam to zrobic prosze opisac z dokladnoscia dzieki z gory

Wczytywanie...

Poleć forum