1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Call of Duty Modern Warfare 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gerrard845, Luty 13, 2011.

1. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.Wczoraj pożyczyłem od kolegi Call of Duty Modern Warfare 2 (pirat, Verbatim). Jak wiadomo ma on Wave 4 a moja konsola posiada IXtreme 1.51 więc płyty nie czytał.Spatchowałem go Xbox360 Wave Patcherem z Wave 4 do 3, wypialiłem na płytce DVD+R DL i wkładam do Xboxa i juz pojawia się pierwszy problem.Gdy klikam zainstaluj grę wyskakuje błąd ze nie mozna odczytać płyty i ze wyczyść itp. ale gdy uruchamiam normalnie z płyty to działa wszystko dobrze, do czasu... Gdy wybieram z Co-op pierwszą misję wyskakuje znowu błąd ze nie można odczytać płyty i żeby zrestartować konsolę itp. I tu moje pytanie.Co robie źle? bo napewno coś źle zrobiłem bo nie mam zbyt dużego doświadczenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Źle nagrana płytka. Wypal jeszcze raz. ABGX nie wywalił żadnych błędów na czerwono? Przepuść obraz przez niego.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    wygląda że sie płyta źle nagrała
    jak kopiujesz grę/robisz jej obraz *.iso na PC to sprawdź ten
    obraz abgxem 360 i dopiero później spatc.*** na wave jakie tam potrzebujesz
    podczas nagrywania najlepiej nie bawic sie kompem nie ściagać torrentów pisac na GG itp.

5. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Okazało się ze jak nagrywałem płytę do dałem za dużą prędkość (4x) a teraz nagrałem prędkoscią 2.4x i działą wszystko :)

Wczytywanie...

Poleć forum