1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Call of Duty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swir_24, Luty 4, 2011.

1. swir_24

swir_24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z COD-em od pewnego czasu nie umie zagrac odpalam gre normalnie zaczyna sie wczytywac ,przerywa i wyskakuje mi komunikat ze nie mozna odczytac plyty tak samo jest z MW2 jak rowniez z black ops
    nagralem plyte jeszcze raz i dalej to samo z innymi grami niemam problemu wlanczaja sie normlanie i idzie grac , live dziala bez zarzutu gdzie moze byc problem ??
    prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Na forum było wiele podobnych tematów.Zapewne zrobiłeś ubdate które dodalo do codów ap 2.5.

4. swir_24

swir_24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety zrobiłem update jesli bym nie zrobil to by mnie wylogowalo z live co teraz musze zrobic zeby znow pograc??

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    zgraj grę z powrotem na dysk i przepuść przez abgx 1.0.5 aha oraz pytanie czy posiadasz LT+

Wczytywanie...

Poleć forum