1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Catshare

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcin18osw, Maj 31, 2014.

1. marcin18osw

marcin18osw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z serwisem hostingowym catshare.
    Wysłałem dzisiaj sms aby aktywować sobie konto premium. Przed wysłałem dokładnie sprawdziłem litery czy zgadzają się z tymi co podaje serwis. Po wysłaniu sms otrzymałem sms, że popełniłem błąd. Oczywiście pieniądze mi pobrało, a hasła nie otrzymałem. Mam ten sms i potwierdzenie mojego wysłanego też. Oczywiście sprawdziłem ponownie czy gdzieś popełniłem błąd. Ku mojemu zdziwieniu wszystko jest okej z mojej strony. Moje pytanie bo nie znalazłem nigdzie na ich stronie kontaktu do nich. Żadnego adresu e-mail ani nic. Jak mam reklamować tą sprawę ? Niby 7zł ale żal każdej zmarnowanej złotówki. W tym wypadku jest to złodziejstwo. Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam Marcin.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Nie wiem jak z catshare, ale jeśli interesuje Cię tylko download a nie również upload to lepiej wykup sobie pakiet/abonament w jakimś multihostingu. Ja od siebie polecam rapideo.pl i tb7.pl Nie polecam natomiast rapids24.pl bo wcięło mi kiedyś grubą część transferu, a gdy napisałem do nich o to, to mnie z góry olali...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

4. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    RIPZ.PL rejestracja za 7zł, codziennie 15gb za darmo. Sam korzystam, naprawdę polecam. Bałem się wywalać 7zł, a okazało się, że forum bardzo dobrze funkcjonuje i ludzie bardzo szybko generują linki.

5. CozzY

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    O co chodzi z tym ripz.pl bo nie ogarniam za bardzo idei. O jakie generowanie chodzi?

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Tylko że na tych multihostingach prędkość sporo mniejsza niż bezpośrednio na premce

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka

7. CozzY

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    No nie wiem. Mam wprawdzie tylko łącze 10 Mb/s więc może powyżej tego są jakieś problemy, ale linki wygenerowane przez np. Rapideo + jDownloader (lub IDM) i zawsze mam full speed przez cały czas.

8. davex

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jak było egofiles to miałem 12-16 a na takim hostingu 4:-(

9. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Zakładasz konto, potem w dziale "generowanie linków" tworzysz temat, wklejasz tam np linki do gry na x360 na catshare czy rapidgator i czekasz aż ktoś Ci wygeneruje. Najdłużej czekałem 30 minut. Jest sporo osób zajmujących się generowaniem, więc przebiega to bardzo sprawnie. Korzystam z tego już rok i wszystko jest ok, transfer zawsze max. Linki też bez problemu wkleisz do flashgeta, do jdownloadera zapewne też.

I możesz pisać o wygenerowanie max. 15gb na dobę.

1 osoba to lubi.
  10. CozzY

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    To nie wiem, może jakiś lipny serwer był. Tak jak pisze - z tb7 idzie jak burza, Rapideo ma opcję instant (tu mogą być jakieś spadki bo idzie bezpośrednio) i Standard, gdzie najpierw pobiera na serwery Rapideo a dopiero potem dostajesz linka i wtedy to już masz z pełną prędkością. Nie lubię się ograniczać do jednego hostingu bo pobieram czasem tak różne rzeczy, że mógłbym w życiu nie znaleźć linku akurat na swoim serwerze.

11. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Przestańcie z tym multisyfem. Kupiłem to kilka razy na różnych serwisach i zawsze był problem jakiś. "Multisyf" to tylko moja subiektywna opinia więc bez spinki. A dla kolegi formularz kontaktowy. Opisz sprawę po Ingliszu :): CatShare.net - hosting with the claw

12. davex

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Zgadzam się że nie jest to wybitne. Lepiej premke kupić.

Wczytywanie...

Poleć forum