1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z chęcią do grania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez iss, Wrzesień 25, 2016.

1. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od niedawna mam 20lat,za dzieciaka gry były dla mnie straszną frajdą,wtedy jeszcze komputer(z dupą) śmigało się w gta 2,kangurek kao to było coś pięknego,niestety z biegiem lat wychodziły nowe gry i na moim komputerze już nie dało się pograć(w przeciwieństwie do rówieśników) rodziców nie było stać,lub nie chcieli mi umożliwić grania,zmieniło się to gdy miałem 11,12 lat,wtedy dostałem od wujka ps2 + 20 gier, kupiłem też z 20-25(gta sa,god of war itp itd) i tak grałem ,grałem i grałem
    aż w końcu chyba laser padł i gry nie chodziły praktycznie,marzyłem od zawsze o ps3 czy xbox 360
    (bo wtedy to było na topie) i nawet miałem pieniądze (dostawałem dużo od babci czy z 18 itp itd) jednak starzy wchodzili mi na głowe(i dalej wchodzą) zabraniając mi tych konsol.Półtora roku temu przekonałem ich i zgodzili się ,na xbox 360(matka nawet dołożyła i dawała hajsy na gry) i tak fajnie się grało w resident evil 5,6 potem ghost recon,fify ,gta 4,5,sanandreas itp itd,ale nagle coś we mnie pękło.kompletnie straciłem chęć do gry tak jest już od około pół roku,dzisiaj dostałem 6 gier na xbox 360 (2 tomb raidery i 4 assasic creed) i odpaliłem tylko te tomb raidery i odechciało mi się,nawet tych assasinów sprawdzić co to jest(choć nigdy w to nie grałem) Czy to jest normalne,że straciłem przyjemność i wszelaką chęć do grania? Fifa dla mnie była zawsze bardzo ważna i miałem frajde z tej gry ...TERAZ? nie chce nawet tego włączyć,odechciewa mi się,nie podoba mi się, w sumie to tylko pykne dziennie pod koniec dna 20-30 min w gta 5 (ale to rutyna),może dlatego,że przeszłem 2 razy,mam tylko chęć,żeby pograć jeszcze w gta4 i gta sa(ale sa na laptopie,bo będe miał).Może już się przejadłem tym graniem konsolowym? może teraz czas na PC? ktoś miał podobnie? jakieś rady?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2281
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A tak w streszczeniu bo mam problem z chęciami do czytania.

Kyron lubi to.
  4. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może przeczytaj, ja to streściłem

Kyron lubi to.
  5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2780
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja to bym radziła na początek zainteresować się co to jest interpunkcja. Jak Cie granie nudzi to znajdź sobie drugą połówkę, ona wypełni Ci dzień :p
    A jak nie to po rady odnośnie braku chęci grania zapraszam do użytkownika @Azur@Azur :D
    Co do PC to wątpię żeby to był w Twoim przypadku dobry wybór, ponieważ do PC trzeba ciągle dokładać by grać w jakieś lepsze gry. Konsola jest tańsza jeśli chodzi o kwestię gier (mowa tu o ps3, x360) i nie musisz się martwić o jakieś optymalizacje gier.

6. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co ma znaczyć zapraszam? jak wie o co chodzi,to niech przeczyta temat i sie wypowie

7. krzys1190

Polubienia:
    2281
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może dlatego że dojrzałeś, poszukaj innego hobby np. fotografia.

TR 2013 i 2015 polecam to bardzo dobre gry, dziś przeszedłem TR2015 + DLC BJ.

Większość gier jest kopiuj/wklej co nuży.

Mnie w pewnym okresie gry też przestały jarać, przestałem grać w co popadnie i podniecać się grafiką liczy się przyjemność z grania. W graniu znalazłem sobie taki pociąg czyli wbijanie osiągnięć jak jeszcze 1,5r oku temu miałem 4 000GS tak dziś mam 44 000GS - Punkty niczemu nie służą ale to taki konik pociągowy.

8. zelka91

zelka91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To ja mam trochę odwrotnie, ponieważ całe życie grałem na PC i nie posiadałem nigdy konsoli. Mój kontakt z jakąkolwiek konsolą (w sumie to tylko PS) był tylko u znajomych. Obecnie zamówiłem konsolę i czekam, aż poczyni te same kroki mój najlepszy znajomy. Fakt, że na konsoli nigdy, ale to nigdy nie szło mi w fps, wolę jednak do tych celów myszkę, a w sumie moje ograniczenia co do FPS są tylko do CS:GO, więc wielkich wymagań nie mam.
    Na PC obecnie gram w NFS Underground 2, tak o. Zachciało mi się wrócić do starych, dobrych czasów, bo te nowe w ogóle mnie nie przekonują. Zachce mi się grać - włączam i gram, tyle ile mogę, nic na siłę.

9. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a co to jest TR 2013 i 2015? bo wpisuje w google i nic na ten temat.

aha tomb raider ,dzisiaj dostałem 2 legend i jakąś nie pamiętam wiem,że z 2009 roku

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 25, 2016
  10. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    803
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2780
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Krzysiowi chodziło o Tomb Raidera z 2013 roku i Rise of the Tomb Raider z 2015.

12. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    heheh,ale jajca

Krzysiu,a która Ci bardziej przypadła do gustu? z 2013 czy 2015

13. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    803
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Śmieszki śmieszkami ale trzymaj się regulaminu. Edytuj posty nie pisz posta pod postem.

14. krzys1190

Polubienia:
    2281
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To w zasadzie ta sama gra i ja ją tak traktuję, lepsza jest oczywiście Rise of the Tomb Raider bo ją udoskonalili w pewnych aspektach.

15. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1041
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Proponuję znaleźć sobie jakieś inne hobby np fotografia jak już kolega wyżej pisał chodź sprzęt też do tanich nie należy. Bądź jakąś druga połówkę , wtedy szybko odzyskasz chęć na grania bo z baba długo się nie wytrzyma, pierwszy rok będziesz z nią wszędzie:) nastepne lata już będziesz mile spędzał czas przed konsola a ona nadal będzie gadać i gadać:troll:

kuleczka91 i orso lubią to.
  16. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak będe chciał to będe pisał

A jednak nie, WARN

Z moderacją się nie dyskutuje a przestrzega rad bo później punkty lecą a 10 i ban. Pozdrawiam ORSO

17. zelka91

zelka91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Serio masz 20 lat i piszesz "jak będę chciał to będę pisał"? Imo marna prowokacja, temat wyczerpany.

18. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no ja mam inne hobby w zasadzie pasje,ćwicze z powodzeniem boks,prócz tego pracuje,wiec to nie chodzi o to....

no mam 20 lat,a co w tym złego,że tak napisałem? gdzie tu jest prowokacja?

19. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3710
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Lecisz z forum.

Wczytywanie...

Poleć forum