1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z chęcią do grania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez iss, Wrzesień 25, 2016.

1. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od niedawna mam 20lat,za dzieciaka gry były dla mnie straszną frajdą,wtedy jeszcze komputer(z dupą) śmigało się w gta 2,kangurek kao to było coś pięknego,niestety z biegiem lat wychodziły nowe gry i na moim komputerze już nie dało się pograć(w przeciwieństwie do rówieśników) rodziców nie było stać,lub nie chcieli mi umożliwić grania,zmieniło się to gdy miałem 11,12 lat,wtedy dostałem od wujka ps2 + 20 gier, kupiłem też z 20-25(gta sa,god of war itp itd) i tak grałem ,grałem i grałem
    aż w końcu chyba laser padł i gry nie chodziły praktycznie,marzyłem od zawsze o ps3 czy xbox 360
    (bo wtedy to było na topie) i nawet miałem pieniądze (dostawałem dużo od babci czy z 18 itp itd) jednak starzy wchodzili mi na głowe(i dalej wchodzą) zabraniając mi tych konsol.Półtora roku temu przekonałem ich i zgodzili się ,na xbox 360(matka nawet dołożyła i dawała hajsy na gry) i tak fajnie się grało w resident evil 5,6 potem ghost recon,fify ,gta 4,5,sanandreas itp itd,ale nagle coś we mnie pękło.kompletnie straciłem chęć do gry tak jest już od około pół roku,dzisiaj dostałem 6 gier na xbox 360 (2 tomb raidery i 4 assasic creed) i odpaliłem tylko te tomb raidery i odechciało mi się,nawet tych assasinów sprawdzić co to jest(choć nigdy w to nie grałem) Czy to jest normalne,że straciłem przyjemność i wszelaką chęć do grania? Fifa dla mnie była zawsze bardzo ważna i miałem frajde z tej gry ...TERAZ? nie chce nawet tego włączyć,odechciewa mi się,nie podoba mi się, w sumie to tylko pykne dziennie pod koniec dna 20-30 min w gta 5 (ale to rutyna),może dlatego,że przeszłem 2 razy,mam tylko chęć,żeby pograć jeszcze w gta4 i gta sa(ale sa na laptopie,bo będe miał).Może już się przejadłem tym graniem konsolowym? może teraz czas na PC? ktoś miał podobnie? jakieś rady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A tak w streszczeniu bo mam problem z chęciami do czytania.

Kyron lubi to.
  4. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może przeczytaj, ja to streściłem

Kyron lubi to.
  5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja to bym radziła na początek zainteresować się co to jest interpunkcja. Jak Cie granie nudzi to znajdź sobie drugą połówkę, ona wypełni Ci dzień :p
    A jak nie to po rady odnośnie braku chęci grania zapraszam do użytkownika @Azur@Azur :D
    Co do PC to wątpię żeby to był w Twoim przypadku dobry wybór, ponieważ do PC trzeba ciągle dokładać by grać w jakieś lepsze gry. Konsola jest tańsza jeśli chodzi o kwestię gier (mowa tu o ps3, x360) i nie musisz się martwić o jakieś optymalizacje gier.

6. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co ma znaczyć zapraszam? jak wie o co chodzi,to niech przeczyta temat i sie wypowie

7. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może dlatego że dojrzałeś, poszukaj innego hobby np. fotografia.

TR 2013 i 2015 polecam to bardzo dobre gry, dziś przeszedłem TR2015 + DLC BJ.

Większość gier jest kopiuj/wklej co nuży.

Mnie w pewnym okresie gry też przestały jarać, przestałem grać w co popadnie i podniecać się grafiką liczy się przyjemność z grania. W graniu znalazłem sobie taki pociąg czyli wbijanie osiągnięć jak jeszcze 1,5r oku temu miałem 4 000GS tak dziś mam 44 000GS - Punkty niczemu nie służą ale to taki konik pociągowy.

8. zelka91

zelka91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To ja mam trochę odwrotnie, ponieważ całe życie grałem na PC i nie posiadałem nigdy konsoli. Mój kontakt z jakąkolwiek konsolą (w sumie to tylko PS) był tylko u znajomych. Obecnie zamówiłem konsolę i czekam, aż poczyni te same kroki mój najlepszy znajomy. Fakt, że na konsoli nigdy, ale to nigdy nie szło mi w fps, wolę jednak do tych celów myszkę, a w sumie moje ograniczenia co do FPS są tylko do CS:GO, więc wielkich wymagań nie mam.
    Na PC obecnie gram w NFS Underground 2, tak o. Zachciało mi się wrócić do starych, dobrych czasów, bo te nowe w ogóle mnie nie przekonują. Zachce mi się grać - włączam i gram, tyle ile mogę, nic na siłę.

9. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a co to jest TR 2013 i 2015? bo wpisuje w google i nic na ten temat.

aha tomb raider ,dzisiaj dostałem 2 legend i jakąś nie pamiętam wiem,że z 2009 roku

Ostatnio edytowane przez moderatora: Wrzesień 25, 2016
  10. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Krzysiowi chodziło o Tomb Raidera z 2013 roku i Rise of the Tomb Raider z 2015.

12. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    heheh,ale jajca

Krzysiu,a która Ci bardziej przypadła do gustu? z 2013 czy 2015

13. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Śmieszki śmieszkami ale trzymaj się regulaminu. Edytuj posty nie pisz posta pod postem.

14. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To w zasadzie ta sama gra i ja ją tak traktuję, lepsza jest oczywiście Rise of the Tomb Raider bo ją udoskonalili w pewnych aspektach.

15. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    758
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Proponuję znaleźć sobie jakieś inne hobby np fotografia jak już kolega wyżej pisał chodź sprzęt też do tanich nie należy. Bądź jakąś druga połówkę , wtedy szybko odzyskasz chęć na grania bo z baba długo się nie wytrzyma, pierwszy rok będziesz z nią wszędzie:) nastepne lata już będziesz mile spędzał czas przed konsola a ona nadal będzie gadać i gadać:troll:

kuleczka91 i orso lubią to.
  16. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak będe chciał to będe pisał

A jednak nie, WARN

Z moderacją się nie dyskutuje a przestrzega rad bo później punkty lecą a 10 i ban. Pozdrawiam ORSO

17. zelka91

zelka91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Serio masz 20 lat i piszesz "jak będę chciał to będę pisał"? Imo marna prowokacja, temat wyczerpany.

18. iss

iss Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no ja mam inne hobby w zasadzie pasje,ćwicze z powodzeniem boks,prócz tego pracuje,wiec to nie chodzi o to....

no mam 20 lat,a co w tym złego,że tak napisałem? gdzie tu jest prowokacja?

19. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Lecisz z forum.

Wczytywanie...

Poleć forum