1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z "cichą akutalizacją" i grami XGD3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojtano00, Kwiecień 4, 2014.

1. wojtano00

wojtano00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    DnW
    Jakiś czas temu podłączyłem konsole do neta i ściągnąłem jakąś aktualizacje (teraz żałuje;/) i przestały mi chodzić nowe gry gry (FIFA 14, NBA 2K14, Batman AO), czyli te XGD3. Mam LT 2.0 i myślałem ze sprawę załatwi myk z TU i pendrivem, ale próbowałem tego na wszystkie możliwe sposoby i ze wszystkim możliwymi MEDIA ID i nic. Możesz ktoś podrzuci pomysł jak nie pozbywać się całej kolekcji gier nagranej pod LT 2.0, bo wgranie 3.0 to na razie dla mnie ostateczność. Live i starsze gry działają bez problemu;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Wgranie LT3.0, tylko wszystkie gry XGD3, które masz teraz nagrane przestaną chodzić.

4. wilim

wilim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Miałem ten sam problem, zrobiłem aktualizację i cofnęło mi przeróbkę. Jedyne co cię ratuje wgrać LT 3.0, a całą kolekcję gier pod LT2.0 do kosza lub sprzedać, niestety :(

Wczytywanie...

Poleć forum