1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z COD pod RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maxlag, Maj 3, 2014.

1. maxlag

maxlag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam taki problem 3 gry z serii COD tj. MW MW2 i World at War nie chcą odpalić się na RGH, po naciśnięciu start miga tylko czarny ekran, sprawdzałem wszystkie możliwe kombinacje GOD, XEX na USB i na dysku wew w kat content/000.... z aktywnym TU i bez, zawsze to samo, dziwne jest to, że MW i MW2 chodziło normalnie i nagle przestało a najdziwniejsze jest to, że MW2 nawet z oryginalnej płytki odpalanej pod NXE zachowuje się identycznie, już mi brak pomysłów więc bardzo Was proszę o pomoc, może ktoś miał podobnie albo wie co to może być, dodam, że inne gry chodzą bez problemów,

konsola to slim z 250 GB z FSD3, wszystko aktualne bo RGH byl robiony 3 miesiące temu
    dzięki z góry za pomoc
    Max

odkryłem teraz jeszcze, że gry się odpalają gdy nie jestem zalogowany do profilu, po zalogowaniu wywala czarny ekran...

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxlag

maxlag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, mam rozwiązanie problemu, może się komuś przyda,

trzeba zmienić w launch.ini fakelive na false
    teraz wszystko śmiga

Wczytywanie...

Poleć forum