1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z COD pod RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maxlag, Maj 3, 2014.

1. maxlag

maxlag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam taki problem 3 gry z serii COD tj. MW MW2 i World at War nie chcą odpalić się na RGH, po naciśnięciu start miga tylko czarny ekran, sprawdzałem wszystkie możliwe kombinacje GOD, XEX na USB i na dysku wew w kat content/000.... z aktywnym TU i bez, zawsze to samo, dziwne jest to, że MW i MW2 chodziło normalnie i nagle przestało a najdziwniejsze jest to, że MW2 nawet z oryginalnej płytki odpalanej pod NXE zachowuje się identycznie, już mi brak pomysłów więc bardzo Was proszę o pomoc, może ktoś miał podobnie albo wie co to może być, dodam, że inne gry chodzą bez problemów,

konsola to slim z 250 GB z FSD3, wszystko aktualne bo RGH byl robiony 3 miesiące temu
    dzięki z góry za pomoc
    Max

odkryłem teraz jeszcze, że gry się odpalają gdy nie jestem zalogowany do profilu, po zalogowaniu wywala czarny ekran...

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. maxlag

maxlag Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, mam rozwiązanie problemu, może się komuś przyda,

trzeba zmienić w launch.ini fakelive na false
    teraz wszystko śmiga

Wczytywanie...