1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z componentem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bees, Marzec 26, 2010.

1. bees

bees Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam
    Mam xboxa bez wejscia hdmi, więc podłączając zwykły kabel nie ma obrazu w HD. Z tej okazji zakupiłam kabel HD AV z wejściem takim jak do monitora oraz dwoma chinchami, ale okazało się iż mój TV nie ma takiego wejścia, więc został on podłączony do monitora. Niestety, po włączeniu konsoli xbox wyświetlił 4 czerwone kontrolki, jakby w ogóle kabla nie widział. Uznałam że kabel nie działa więc zwróciłam go do sklepu.
    Dziś zakupiłam KABEL GOLD XBOX 360 COMPONENT HD/AV POZLACANY K22 (956933497) - Aukcje internetowe Allegro taki kabel(poprzedni był z tej samej firmy jeśli może to mieć z tym coś w spólnego), i historia się powtarza- xbox wyświetla 4 czerwone kontrolki.
    Czego to może być kwestia? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    xbox ma wyjście hdmi a nie wejscie !
    to że nie ma hdmi to nie znaczy że nie można uzyskać obrazu HD !
    kupiłeś właściwy kabel aby uzyskać HD ,poprzedni tez był dobry o ile twój monitor maiał możliwość wyświetlenia rozdzielczości Full HD
    napisz jaki masz TV ? ? ?
    4 czerwone kontrolki to błędne podłączenie kabla !
    sprawdź to i na poczatek zmniejsz rozdzielczość ... i napisz co sie dzieje ?

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Qazimodo fail, bees to dziewczyna :)

Component umożliwia uzyskanie jakiegoś tam HD na TV, ale nie bedzie to to samo co poprzez HDMI.

5. bees

bees Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Przycisnęłam na siłę i w końcu zaskoczył ;p Dzięki za pomoc. A co do jakości HD wydaje się być całkowicie w porządku.

Wczytywanie...

Poleć forum