1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z CPU

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez xfanx, Styczeń 25, 2013.

1. xfanx

xfanx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Mam starszego xboxa, który miał RROD 0102. Zastosowałem Eraser Fixa. I tutaj pojawia się problem:
    po słabym dociśnięciu radiatora nad CPU pokazuje 2ROD 0011, czyli przegrzanie się CPU. Gdy docisnę mocniej radiator pojawia się błąd 0002. Czy jest możliwość odratowania tego xboxa, czy już raczej nie ma sensu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    konsola na części możesz dać do serwisu ale to się nie opłaca rrod wróci szybko po rebalu nawet . Polecam zbierać na jaspera od 400zl a tego na części. I problem jest z gpu

4. xfanx

xfanx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za rade ;) To jest mój stary xbox. Teraz korzystam już ze 3 lata z Falcona, a nie dawno kupiłem slima.

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    to tego w części sprzedaj i już i ani grosza w to nie ładuj nawet albo komuś podaruj jak chce się z tym pobawić:p

Wczytywanie...

Poleć forum