1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Crysis 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Perzon, Styczeń 26, 2011.

1. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam. Mam problem z tym nowym Crysisem 2. Po zagraniu jednego meczu, czekam na kolejny, a ten zawiesza się podczas ładowania mapy i nic nie mogę zrobić, pomaga jedynie ponowne uruchomienie konsoli. Od czego to może być ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Chyba betą multiplayer,jak już.Nie wiem,u mnie wszystko ok.

4. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    U mnie działa wszystko dobrze. Ale z tego co ludzie pisali wczoraj na forum, też mieli z tym duże problemy. Nie przejmuj się, to na 99,9% wina dema Crysisa 2, bo jeśli inne gry Ci się nie zacinają to jest okej ;)

5. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Problem rozwiązany, temat można zamknąć :D

6. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też mam problem z demem. :( Podczas loadnigu mapy, gra się zacina i musze resetować konsolę. Co mogę zrobić aby pograć?

Wczytywanie...

Poleć forum