1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z czytaniem płyt.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez metman, Lipiec 1, 2016.

1. metman

metman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Posiadam xbox 360, nie przerabiany, same orginalne gry itd. Mam pewien dziwny problem z odczytem płyt. Otóż po wsadzeniu DVD z grą napęd "zgrzyta" dwa razy, po czym jest napisane "otwórz napęd" (tak jakby nie było tam wcale płyty). No więc otwieram i zamykam napęd, znowu to samo, czasami tak z 50 razy, w końcu udaje mu się odczytać grę i można grać, instalować itd. Czasami podczas prób odczytu wyskakuje błąd 03-80-00 (czyszcze pamięć podręczną zgodnie z zaleceniami Microsoftu ale nic to nie daje). Dodam, że gdy wkładam płyty z filmami, muzyką - wszystko śmiga bez problemu, jedynie nie czyta gier (i to orginalnych w super stanie, bez rysek itp.). Zaczyna mnie to irytować. Zgłosiłem się do MS ale podali mi tylko sposoby typu wyczyść cache, wyłącz konsole itd. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Konsola nigdy nie była otwierana, jedyna zmiana to, że przełożyłem dysk 120GB do niej, który oddziedziczyłem od znajomego, bo wcześniej miałem chyba 20 lub 40 (nie pamiętam). Po przełożeniu dysku nie było takich problemów, aż do niedawna - czy może to jakiś błąd z "opóźnionym zapłonem" w związku z nowym dyskiem? Formatowałem, czyściłem system, startowałem xbox'a bez HDD i dalej to samo: 2 zgrzyty napędu i "otwórz napęd" i tak czasami nawet z pół godziny otwieram i zamykam żeby zaskoczył. Mam 2 płyty czyszczące do napędów (jedna z czyszczeniem "na sucho", druga z płynem czyszczącym") i też nic! Czyżby mój xbox 360 zdecydował, że woli być odtwarzaczem filmów i muzyki, a nie gier? Wszystkie aktualizacje zainstalowane.. nie wiem co z tym robić, lubię pograć czasami, ale po pół godzinie wkładania i wyciągania płyty zagram pięć minut i już mam dość!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Skończył się w niej laser. Wymianaw serwisie to okolo 100zl, lub wymiana na wlasna rękę allegro 25zl(najlepiej kupic dwa)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. metman

metman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy aby na pewno? Filmy czyta, wszystkie inne płyty czyta oprócz gier..

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. Frieza

Frieza Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Może problem jest z samymi płytami? Dość mało prawdopodobne, żeby wszystkie z grami były uszkodzone, ale może to jest przyczyną.

Wczytywanie...

Poleć forum