1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z czytaniem płyt

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Fydrych, Sierpień 8, 2009.

1. Fydrych

Fydrych Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rymanów-Zdrój
    Witam!
    Wszystko zaczęło się z pół roku temu. Mój brat przegrał kolejny mecz ze mna w fife i uderzył reką w stól. Wyskoczył komunikat, zeby przetrzec plyte szmatka itp. Wyciagnałem płyte z napędu i laser ja spalił (kóleczko wypalił). I od tego czasu jakos laser głosniej chodził (albo sobie wkrecałem po porstu?). Teraz, jak włoze płyte, to nie czyta jej. Jest napisane 'otworz naped'. Trzeba tak pare razy zamknąc otworzyć i wtedy dopiero gra działa... Ile kosztowałaby mnie wymiana lasera? Mam konsole z 07, z napedem lite-on. z gory dzieki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pFKablos

pFKablos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Poszukaj nowych napędów na Allegro. Na pewno coś znajdziesz, albo zawieź do serwisu.
    P.S. trzepnij tak brata, albo niech ci da połowę kasy, bo to jego wina :DD.

4. Fydrych

Fydrych Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rymanów-Zdrój
    już mu wyjebałem za to ;] dzięki za odp

5. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia: