Problem z Dante's inferno i EA sports MMA

Hazy27

Świeżak
Świeżak
Witam!

Jestem kompletnym świeżakiem, rzec można "noob'em" jeśli chodzi o zabawę z xbox'em.
Ale przejde do rzeczy:
Mój problem polega na tym, że ściągnąłem sobie dwie gry (dante'sa i mma) nagrywanie wychodzi pięknie i gładko (przez imgburn).
Problem zaczyna się gdy wkładam grę do napędu.
1. W dante's inferno wszystko się ładuje, napisy są, ale gdy wyskakuje "press start" napęd nagle zwalnia i konsola się zawiesza.
2. Z MMA sprawa wygląda nieco inaczej bo po włożeniu płyty gra się ładuje i w pewnym momencie wyskakuje magiczne "przetrzyj dysk".
Próbowałem odpalać z użyciem "activate.iso", lecz to nic nie daje.

Czy macie jakieś pomysły co może być nie tak? Dla przykładu Fable 3 odpala mi bez problemu.

Za błędy w pisowni z góry przepraszam- jestem dyslektykiem.
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Na jakich płytach nagrywasz? Może obrazy gry są do bani?
 

Hazy27

Świeżak
Świeżak
Nagrywam na płytach Verbatim.
Wątpie, że obrazy płyty są do bani, z tego co czytałem w komentarzach do tych gier innym wszystko sprawnie działa.
Jeszcze dla dodatkowych informacji dodam, że mam xbox elite i aktualizowałem do lt+.
 

buszidos

Użytkownik
Użytkownik
Sciagnij inny obraz i przepusc go przez abgx360 . Jak pokaze ze wszystko jest dobre to plytka verbatima DL i predkosc nagrywania 4 razy, ja jeszcze zmienlem na ss2
 

Hazy27

Świeżak
Świeżak
No cóż... Spróbuje, jednak wolałbym nie wyrzucać dwóch płyt...
W końcu tanie to one nie są...
Jak ściągne (co przy moim bezprzewodowym, piorunująco szybkim internecie troche potrwa) i nagram to dam znać co i jak.
 

djaku22

Użytkownik
Użytkownik
war3 nie każdy ma pensje 3 tyś i bogatych rodziców ;]
 

djaku22

Użytkownik
Użytkownik
nie, nie proste;p wkurzają mnie tacy ludzie jak ty, z takim podejściem.
 

Hazy27

Świeżak
Świeżak
Po pierwsze- konsola nie jest moja, tylko brata.
Po drugie- ściągam gry dla NIEGO nie dla siebie, a jeśli przy okazji nauczę się paru rzeczy, to czemu nie?

I prosiłbym o zachowanie dla siebie komentarzy typu "biedactwo, nie stać go". Nie znasz ludzi- prosze nie oceniaj.
 

Do góry Bottom