1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Dark Souls 2 (v 1.0.0) iMars

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rolex.PL, Czerwiec 22, 2014.

1. Rolex.PL

Rolex.PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem polega na tym, że po około 10 godzinach gry zmieniła się płeć mojej postaci. Mam użyć jakiegoś itemu, pójść gdzieś i coś zrobić? Spróbowałem włączyć od nowa konsolę i to nic nie dało. Stworzyłem sobie ziomka który wygląda prawie identycznie jak ja i to wszystko na nic?! Zamieniło mnie w jakąś brzydką dziewczyne!!! Mam aktualną wersję FSD i nie ma żadnych problemów oprócz tego.
    HELP!!!! (nie podłączałem się pod multi)
    Z góry dzięki za odpowiedź, a jeśli nie znajdę nic pożytecznego to po prostu będe tak grał może ten problem się sam w końcu naprawi

2. Lotnik421 Xbox One

3. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Przeszukaj wątek o DS2 na forum. Ktoś chyba o tym pisał. Przyczyną jest najprawdopodobniej to, że wlazłeś do takiej skrzyni przy brzegu pilnowanej przez 2 hipopotamy (lokacja jeszcze przed dotarciem do Majuli). Pomagało chyba ponowne wejście, ale głowy nie dam. A może to zupełnie inny przypadek...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum