1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z darmowym Xbox Gold - Indie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BaliumPRO, Czerwiec 2, 2014.

1. BaliumPRO

BaliumPRO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem, iż nie mogę stworzyć konta z darmowym goldem za pomocą Ustawien Regionalnych na Indie. 4 razy tworzyłem i działało, a za 5 razem już nie. Czytałem, że można tylko 3-4 razy stworzyć tak konta na 1 Xbox, ale nikt nie był tego pewny. Gdy tworze 5 raz to konto idzie normalnie, tzn. Imię, wpisuje byle jakie, e-mail też, hasło też, zaznaczam tylko Marketing konsoli Xbox (zawsze tak robiłem i działało), akceptuje regulamin i jak już się pojawi pytanie, czy chcę kupić konto gold, zaznaczam nie dziękuje. Pokazuje się informacja o bezpłatnym miesięcznym koncie, to biore to i nagle pokazuje mi, żebym wpisał dane kontaktowe i karte kredytwową. Zawsze na Ustawieniach regionalnych Indie nie potrzebowało tego. Proszę o pomoc. Jeżeli nie będzie można zrobić już konta na moim xboxie, to czy by mi mógł ktoś zrobić to konto na swoim i wysłać na PW? Bardzo mi na tym zależy bo jest Dark Souls w GWG.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajosoldier

sajosoldier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety, ale bez karty już nikomu nie działa.

Wczytywanie...

Poleć forum