1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z dashem i przeróbką

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SpY, Kwiecień 6, 2012.

1. SpY

SpY Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wejherowo
    Witam, jestem posiadaczem xboxa360 fat z przeróbką LT 2.0 niedawno podłączyłem konsole do internetu i dashboard zaktualizował mi się do 14719. Jeżeli dobrze zrozumiałem żeby teraz nagrywać gry XDG3 muszę dogrywać "TU" do każdego obrazu tak? Ewentualnie oddać konsole do serwisu by wgrali mi LT 3.0 wtedy nie bedę musiał nic dogrywać? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

+czy jest możliwość downgrade dasha w moim przypadku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Tak,

nie da się downgradować dasha

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    da się, ale tylko kodem serwisowym od MS który jest generowany na podstawie numeru seryjnego. 3 razy dzwoniłem do MS ale mi go nie podali, kumpel dzwonił i dostał :) Wtedy konsola wraca do dasha który był wgrany w fabryce.

5. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli gdzieś ten stary dash w konsoli musi być zapisany, chyba że z sieci pobiera.

Wczytywanie...

Poleć forum