1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dialogami w grach.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mayk3l, Maj 9, 2010.

1. Mayk3l

Mayk3l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z grą GTA IV:

Często dialogi wypowiadane w grze są na skraju słyszalności lub całkiem ich nie słychać.

Nie słyszę rozmów telefonicznych albo rozmowy z pasażerem kiedy jadę w aucie ( a zakładam że powinienem ich słyszeć bo w tym momencie muzyka z radia automatycznie się wycisza ). To samo w przerywnikach filmowych - postacie często są ledwie słyszalne.

W ustawieniach dźwiękowych nie mam nic wyciszonego. Przechodnie krzyczą na mnie na ulicy i dobrze ich słyszę. Zmieniałem nawet język w ustawieniach ale to nic nie daje.

Czasami mam wrażenie, że słyszę dobrze tylko te postacie, które są bardzo blisko mojego bohatera.

Podobny problem mam w PES'ie. Nie słyszę komentatora, mimo że w ustawieniach jest wszystko ok ( jak grałem u kolegi to normalnie było go słychać ).

Podobnie w Bad Company 2. Niektóre dialogi po prostu są zjadane ( widzę tekst na dole ekranu ale jest cisza ).

Wie ktoś w czym problem ??

ps: płyty są 100% zadbane oryginalne

2. Lotnik421 Xbox One

3. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
  4. stonalodz

stonalodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łódź
    jeśli słuchasz dźwięku przez system 5.1 to wygląda na problem z centralnym głośnikiem

Wczytywanie...

Poleć forum