1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Divx'ami na konsolce.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cicinho, Czerwiec 23, 2009.

1. cicinho

cicinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna woj.Zach-Pom.
    Elo, mam problem z uruchomieniem filmów w formacie DivX na x360, odpalam x'a, wkładam płytkę z filmem, pyta mnie czy chcę pobrać kodeki, ja akceptuję, pobieranie rusza 0%, 1% i staje z komunikatem, że nie można pobrać.

Pytałem wujka google, szukałem na forum, ale dalej nie wiem jak to ogarnąć. Na forum, spotkałem się z odpowiedziami typu -
    "kodeków nie wgrazsz na x'a nagrywając je na płytę. musisz się podłączyć do neta i wtedy odpalić film - pobierze sam sobie to co potrzebuje"
    Tak właśnie robię, ale nie idze :( Sprawa wygląda tak, jak opisałem ją w pierwszym akapicie.
    Pisza ludziska, że nie da rady kodeków wrzucić na płytkę, ale może na pendrive, no nie wiem :/
    Proszę o pomoc, bo wakacje, nudy, nocą idzie download, oglądnąby SE trochę gangsterskiego kina :p

Konsola zslashowana, ale c.hu.* z banem, ja chcę Video na Xboxie!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    moze zrestuj konsole wywali ci wszystkie aktualizacje i zaciagnie od nowa

4. cicinho

cicinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna woj.Zach-Pom.
    Napisz kolego, jak ten restart zrobić, zaraz się, za to wezmę.
    O skasowanie cache Ci chodzi?
    Teraz jeszcze jedno pytanie! Mam najnowszy dashboard z avatar'ami, czy to jest równo ważne z posiadaniem Xbox Media Center, jak podłączam Xbox Live no to tam jest taka opcja, ale żeby z niej skorzystać, chyba potrzebne jest połączenie z komputerem.
    Skąd mogę pobrać Xbox Media Center?

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tak czyszczenie cache. zeby skorzystac z WMC musisz to miec tez na kompie

Wczytywanie...

Poleć forum