1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dlc Batman

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kabanix, Lipiec 15, 2012.

1. kabanix

kabanix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WitaM ,jestem trochę zielony w rgh itd dlatego zwracam sie do was z prosbą,mianowicie zgralem dvd1 w formaqcie god batman arkham city do folderu hdd\games\batman i normalnie chodzi!problem w tym ze nie moge zainstalowac z drugiej plyty dodatków przerobilem na xex tak jak pisano w innych postach i mianowice mam takie pliki content bmgame i $system update i moje pytanie teraz jest gdzie ja mam to wrzucić zeby dodatki działały(gdy przerabiałem dvd2 na god i wrzucalem w content gra sie uruchamiala ale nie bylo mozliwosci zainstalowania dodatków ,prosze o pomoc wiem ze było wiele postów na tematy 2dvd rgh ale nikt tak naprawde do konca nie wytłumaczyl jak to zrobic!!

Wczytywanie...

Poleć forum