1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z DLC na koncie do MW3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pikaczu, Październik 1, 2012.

1. Pikaczu

Pikaczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupiłem na tej aukcji MODERN WARFARE 3 - COLLECTION 1 i 2 - BEZ BANA! (2677113555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dlc do mw3, konto nie jest lewe, gdyż podałem dane na jakie mają być te "zdrapki" użyte. Problem sie pojawia, gdy wchodzę w historię, powinny być 2 pozycje: Kolekcja 1 i Kolekcja 2, zamiast tego mam 12! pozycji:

Zrzut Elite 12: Getaway/Lookout
    Zrzut Elite 11: Pancernik
    Zrzut Elite 10: Odstrzał
    Zrzut Elite 9: Oasis
    Zrzut Elite 8: Foundation
    Zrzut Elite 7: Sanctuary
    Zrzut Elite 6: Negocjator
    Zrzut Elite 5: Czarny lód
    Zrzut Elite 4: Black Box
    Zrzut Elite 3: Mapa Overwatch
    Elitarny zrzut 2: Mapa Liberation
    Elitarny zrzut 1: Mapa Piazza

Koleś zapewnia, że to dlatego, iż użył zdrapek, ale w necie nie ma nic o zdrapkach na DLC, może użył JTAG-a itp? Nie chcę otrzymać bana za takie coś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To dlaczego po prostu nie sprzedał ci tych zdrapek, abyś sam sobie je wklepał na swój profil?

4. Pikaczu

Pikaczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobre pytanie. Napisałem do niego w tej sprawie i odpisał, że może mi doładować moje główne konto, ale zdrapek nie sprzeda. Wszystko jest dziwne, więc oddał mi kasę.

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    te dwa dodatki zawierają właśnie te mapy co masz tam wymienione oraz misje specjalne, które tez wymieniłes...

6. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie chodzi o to co zawierają, tylko dlaczego gościu pisze, że legalne zdrapki i w ogóle, a nie chce ich sprzedać ab sam sobie nabił swoje konto główne. Skoro nie chce dać zdrapek znaczy się coś ściemnia, kombinuje, w profilu na allegro ma "junior" więc pewnie kombinator. Na to wygląda.

Wczytywanie...

Poleć forum