1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PROBLEM Z DLC NA RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lolek32, Marzec 2, 2016.

1. lolek32

lolek32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z dlc które są wgrane na dysku po uprzednim jego formatowaniu itp. i po prostu albo ja robie coś zle albo coś dyskiem no nie wdzi mi dlc mimo że w horizonie wszystko niby jest w najlepszym porządku możlwe że to z powodu tego że nie mam TU ale skoro nawet GTA V nie widzi pierwszej płyty wgranej jak DLC nie chce odpalić to sądze że coś innego nie gra może trzeba jakoś aktywować te dlc albo coś pojęcia nie mam szukałem odpowiedzi na mój problem ale nic nie znalazłem. Teraz Jeszce zauważyłem że nic co wrzucam przez horizona mi nie widzi żądnego TU save motywu czy czegokolwiek co może być przyczyną?

EDIT:problem naprawiło zainstalowanie nowszej wersji horizon pewno moja konsola jest zbyt nowa temat do zaknięcia

Ostatnia edycja: Marzec 3, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum