1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dobrym nagraniem gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati3004, Marzec 6, 2011.

1. mati3004

mati3004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    olsztyn
    Przeglądałem forum i jakoś się w pewnych rzeczach nie łapie może ktoś da radę mi napisać o co może być kaman z moim problemem. Mianowicie kiedyś ładnie sobie nagrywałem gry uprzednio pat****ąc je 3rd wave patch nagrywałem img burnem na 2x i było wszystko ładnie. Teraz mam komplikacje z najnowszymi grami typu Bulletstrom, Fight Night Chempion czy Dragon age 2 pat****e je tym programikiem i się najzwyczajniej nie odpalają na konsolce. Mam napęd hitachi LG-3120L, najnowszy dash i bodajże ixtreme 1.4. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak je odpowiednio spatchować (czy się w ogóle da)? Dodam jeszcze że ostatnią dobrze wypaloną grą był COD: BO.

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzewol

drzewol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja sam nie przerabiam ale od paru osób słyszałem już, że mają podobny problem. Nie możesz odpalić bo pewnie znów weszła kolejna generacja gier/ jakieś inne zabezpieczenia (poczytaj w wątkach o przerabianiu). Albo trzeba dodawać jakieś inne szmery-bajery przed nagrywaniem albo "aktualizować przeróbkę". Zadzwoń do gościa, który Ci przerabiał, oni już pewnie wiedzą :)

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  5. mati3004

mati3004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    olsztyn
    !opeael2 jesteś z Olsztyna? Jeśli tak to mógłbym konsolkę dla Ciebie pozostawić w tej kwestii bo ja nie mam pojmy jak takie rzeczy się robi.

Wczytywanie...

Poleć forum