1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dodaniem karty kredytowej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skytr4y, Luty 21, 2014.

1. skytr4y

skytr4y Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Mam problem chce dodać karte kredytową lecz gdy zapisuje zmiany wyskakuje błąd i jest napisane ze mam sie skontaktować z bankiem dobra ok, ale wcześniej dodałem tą karte i gdy chcialem kupic w cod ghost pakiet zmian i potwierdzilem zakup wyskoczyl komunikat że przepraszają ale nie mogą zautoryzować karty...:sour:

2. Lotnik421 Xbox One

3. x333x

x333x Banned

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock City
    ponów tą próbę jutro

4. skytr4y

skytr4y Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Usunołem karte myślałem że jakiś bład zrobiłem że nie mogłem nic kupic. I chciałem dodać na nowo i już nie mogłem..

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Daj cały błąd jak możesz bo mam chyba to samo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. skytr4y

skytr4y Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Użyj innej metody zapłaty
    Ta opcja płatności nie działa.Użyj innej lub nowej.W razie pytań skieruj sie do swojego banku.
    Dodawanie karty jest robione na stronie xbox ponieważ konsola jest aktualnie uzywana

7. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam to samo tyle że po angielsku (konto USA). Support ms pierdzieli cos o tym że zmigrowałem konto i nie mogę skorzystać z mojej kasy w walucie co jest jakąś bzdurą. Nie mam dodanej karty a jedynie paypala.

8. skytr4y

skytr4y Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest na to jakaś rada? bez sensu ze nic nie moge kupic ;/

9. Radek39

Radek39 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Właśnie też mam ten sam problem, chciałem kupić grę i nie mogę dodać karty.

10. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    skytr4y - widzę ,że problem ten dotyczy XO - próbowałem sam zakupić coś na koncie US - rozmawiałem z ms Polska w tej sprawie - i kartą niestety nic nie zwojujesz...możesz kupić gierki tylko na rynku UK - wprowadź dane karty nie przez stronę m$ a przez konsolę!!Tam gdzie podaje sie kod musisz wpisać kod z UK i zakupy zakończą sie powodzeniem - jeśli chodzi o rynek US waluta niestety się nie przelicza - info od ms - dlatego musisz doładować dolary w inny sposób....niż kartą płatnicza - na dzień dzisiejszy jest to TYLKO paypal ;)

11. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wydaje mi się że jeśli aktualnie chcemy coś z rynku usa i uk poprzez kartę kredytową to tylko karty z danymi na dany region autoryzowane czyli jeśli mamy kartę na polskie dane nie można w ten sposób sam próbowałem i lipa mowa o XO , ładuję zdrapki 800 msp (ok 35 zł allegro) i wymiana na 10 usd na koncie usa podobnie wychodzi jak gift card z allegro 800 MICROSOFT POINTS PUNKTY XBOX LIVE PL/EU 24/7 (4091487204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wczytywanie...

Poleć forum