1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dodaniem konta paypal do xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Quban971, Wrzesień 14, 2016.

1. Quban971

Quban971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was bardzo serdecznie jestem nowy na tym forum i mam pewien problem,a mianowicie jakoś przed weekendem założyłem sobie konto paypal popiołem sobie swoje konto w banku czekałem az wyślą mi ten przelew do zweryfikowania banku,następnie przelałem sobie 10€ na konto paypal, i próbowałem dodać mój paypal do Xboxa.Tutaj pojawia się problem gdyż po wpisaniu e-mail i hasła wyświetla mi się informacją od xbox "Doładuj konto" i dlaczego ?Konto paypal potwierdzone, kasa na konto przelana nie mogę zrozumieć dlaczego. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? Korzystam z Xbox One jak by coś ;)
    Pozdrawiam wszystkich i liczę na waszą pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Do PP podepnij kartę kredytową i będzie ok.

4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Musisz mieć podpiętą kredytówkę/debet.

5. Quban971

Quban971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeśli nie mam kk to nic z tego nie będzie ? Ale mam podpięty swój bank i nigdzie mnie nie prosi o podpięcie jakiejkolwiek karty wiec ?

6. Quban971

Quban971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co jeśli nie mam nic z tego nie będzie? Ale mam podpięty swój bank i nigdzie nie prosi mnie o podpięcie jakiejkolwiek karty wiec ?

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    MS musi mieć podpiętą kartę pod paypala innej opcji nie ma. Po prostu bez karty Ci to nie przejdzie. Nieważne, że masz rachunek bankowy podpięty. To ma każdy, muszą być obie rzeczy zrobione, żeby działało poprawnie. Karta wystarczy zwykła płatnicza. Nie musi to być kredytowa/debetowa. Zwykła jaką płacisz w sklepie też działa.

8. Quban971

Quban971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale wiesz co tutaj juz nie chodzi o samo dodanie pp do m$ tylko o to ze gdy dodaje opcje platnosci na stronie m$ po wpisaniu wszystkich danych wyswietla mi sie info ze m$ nie mogl znalezc twojego konta w PP

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A aktywowałeś te konto na e-mailu? Bo na ogół jak się pp zakłada to konto trzeba aktywować poprzez link aktywacyjny z maila. Skoro MS Twojego konta PP nie widzi to coś jest nie halo z PP.

10. Quban971

Quban971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aktywowalem e-mail aktywowalem numer telefonu atywowalem bank... M$ tez powiedzial mi ze to PP blokuje dostep do dodania mojego konta do M$ ale dlaczego
    ?

11. Quban971

Quban971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz zrobilem nowe konto PP, i jest to samo probujac dodac go na xbox do mojego konta wyskakuje info doladuj konto tylko ze to konto jest nowe i nie zweryfikowane a moje jest potwierdzone zweryfikowane i pieniadze na koncie tez sa...

Wczytywanie...

Poleć forum