1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dodatkami do avatara

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tofu212, Czerwiec 1, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam taki nie typowy problem, miałem konto na ixie dostało bana za nonjtag(a miałem w nim rózne dodatki do avatara )po tym założyłem nowe. Dodatki konsola widzi ale nie w ubieraniu avatara sądze ,że zmiana id tych itemów zalatwi sprawe ,żeby je dopasować do mojego obecnego konta , a pytania.
    1)jak dopasować te dodatki do mojego obecnego konta(domyslam ,że przez zmiane id itemów do mojego konta)
    2)jakim programem wyciągnać id z mojego konta z xa i z tych przedmiotów
    3)czy po zmianie id w przedmiotach takie coś będzie bezpieczne na xbox live?
    za pomoc z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dodatki skopiuj na pendrive'a i zrzuć je programem USB Xtaf v44. Później podmieniasz ID profilów i ponownie zrzucasz pliki programem USB Xtaf v44. Ten temat powinien Ci pomóc w podmianie ID i drobnej kalibracji w programie Xbox 360 Hash Block Calculator.

1 osoba to lubi.
  4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dobra dzieki bo sądziłem ,że program horizon i czy to ma wpływ na xbox live na bana?

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Oczywiście, za takie coś możesz zostać zbanowany - niezgodne z regulaminem Xbox Live, ale praktyka Cię tego nauczy, bo jak powszechnie wiadomo - fali banów nie było od 2009 roku, lecz możesz zostać zbanowany indywidualnie.

1 osoba to lubi.
  6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a to się nie bede w to bawił do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum