1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dodatkami do Mass Effect 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kodobi, Marzec 10, 2012.

1. kodobi

kodobi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam problem z dodatkami do Mass Effect 2 i prosiłbym o pomoc.
    A więc specjalnie zakupiłem angielską wersję gry, aby móc ściągnąć wszystkie dodatki do gry, bo jak wiadomo "Handlarz Cieni" i "Arrival" nie są dostępne dla polskiej wersji. Kupiłem punkty na amerykańskim koncie, zakupiłem dodatki, ściągnąłem i szczęśliwy chciałem zcalakować grę. Na początku gry wyskoczył mi błąd o dodatku "Shadow Broker" - pisało, że został źle pobrany czy coś w ten deseń więc pobrałem jeszcze raz. Wchodzę w zawartość jaką mam zainstalowaną i pisze mi, że mam tylko "Shadow Broker" oraz "Arrival" zainstalowane, natomiast "Kasumi stolen memory" i "Overlord" nie. Jednak gdy włączę grę na profilu na którym zakupiłem punkty wszystkie dodatki widnieją jako zainstalowane. Myślałem, że to może być wina licencji. Znalazłem w koncie kolegi 3 dodatki do ME2- wszystkie oprócz "Arrival" , więc usunąłem dodatki, przeniosłem licencję i ściągnąłem z tamtego konta. Efekt? Tylko "Shadow Broker" działał czyli tak jak wcześniej( "Arrival" nie było na tym koncie). Co mam zrobić? Dziwne jest to, że dodatki, których nie ma na polskim live działają, a te które są nie działają. Proszę o pomoc.Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kodobi

kodobi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Naprawdę nikt nie ma pojęcia co jest grane?

Wczytywanie...

Poleć forum