1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dołaczaniem do lobby

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DJVahn, Grudzień 17, 2012.

1. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Cześć. Mam problem z moim Xbox Live jak i matchmakingiem w grach z serii Call of Duty (oprócz Black Ops I bo tam akurat wszystko pięknie ładnie działa)
    Konsola jest podłączona kablem ethernetowym Konsola-->Router
    Nic innego już nie korzysta z kabla. Reszta komputerów jedzie na Wi-Fi

Co do Call of Duty, zazwyczaj NAT pisze ze jest otwarty, raz na jakiś czas zdarza się ze jest ograniczony (nie wiem czemu) a wyszukiwanie meczu trwa niekiedy nawet w nieskończoność... Jak dobije do gry to mija dobre 5 minut. Raz na jakis DŁUUUGI czas zdarzy się ze wbije mnie w iście zajefajnym tempie czyli 1 minuty... Na PC z MW2/MW3 nigdy nie miałem problemów aby dołączyło mnie do lobby. Więc tu coś jest nie tak.

Router jest (tak myśle) poprawnie skonfigurowany. UPNP włączone, NAT - Enabled. Router: TP-Link W8901G Porty też po przekierowywałem.

Internet 2mb z Dialogu
    Speedtest:[​IMG]
    Pingtest: [​IMG]

Ogółem nie ma co się rozpisywać. Wszystko przedstawia mój filmik (nagrałem go dawno temu, ale już po tym czasie mnie to WKURZA) i chce coś na to poradzić.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Sharky7040

Sharky7040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Mylisz się. Aktualnie gram w MW2 i nie mam żadnego problemu.
    Nie tu tkwi problem.

Wczytywanie...

Poleć forum