1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dołączeniem do gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bot222, Październik 22, 2010.

1. bot222

bot222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Bo mam taki problem w MW2 nie wyszukuje mi gier i musze czekać z 10 min dopóki nie wyszuka a jak chce dołączyć do przyjaciół to pisze unable to connect to host !!
    A w gta to samo jak wyszuka gre to przez hadseta słysze ludzi ale po chwili wyskakuje Unable to connect to host
    NATA mam otwartego UpNP też mam na enabled pleas pomocy co zrobić
    I TAK MAM PRZY KAŻEJ GRE NIE WYSZUKUJE ALBO NIE MOGE GRAĆ
    Szał mnie bierze mam golda na rok a nie moge zagrać
    A jeszcze jedno W xboxsie jaki adres ip wpisać ten Starting IP Address czy DMZ Host IP Address ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Może masz słabiutkie łącze internetowe.

4. bot222

bot222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A chyba nie ale jak loguje się do routera na stronie ustawiam inne Starting IP Address i DMZ Host IP to wtedy wyszukuje gry i działa ale tylko przez około 10 min póżniej znowu czeba zmienić ip na inne i wyszukuje ale tylko przez 10 min jakieś pomysły ?

Wczytywanie...

Poleć forum