1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dołączeniem do xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Baca, Wrzesień 3, 2010.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, mam problem z założeniem gamertagu na xbox live. Mam założony profil, klikam dołącz do usługi xbox live, wprowadzam adres email podaje hasło, i wyskakuje mi że w tej chwili zalogowanie się do usługi xbox live jest nie możliwe. Dodam też że jest połączenie, sciagnąłem wszystkie aktualizacje itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. czopek1987

czopek1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    problem jest chyba w ustawieniach regionalnych, zmień na Uk. jak nie pomoże to nie wiem.

4. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    O kurcze, no tak, miałem go na Polskę, teraz dałem na wielką brytanie, dzięki wielkie za pomoc, masz pomógł.

5. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    A gdzie zmienić ustawienia regionalne? w ustawieniach konsoli czy zmiana e mailu wystarczy? bo mam ten sam problem

6. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    W ustawieniach konsoli. Z tego co pamiętam, przelatujesz maksymalnie w prawo i dajesz w "Ustawienia konsoli" i poszukaj zakładki na temat ustawień regionalnych. Tylko nie zdziwcie się jeżeli nie będzie wam chciał kodu pocztowego przyjąć. Jak walniecie UK to może chcieć kodu z UK. W tym wypadku odsyłam po takie kody do Googli.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum