1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z doladowaniem xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez merkury584, Luty 15, 2012.

1. merkury584

merkury584 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc wszystkim. Jakies 2 tygodnie temu doszedl mi xbox wraz ze zdrapka na 3 miesiace xbox live gold, wpisuje kod, naciskam dalej wpisuje moje imie i nazwisko, i przychodzi moment kiedy mam wpisac dane rozliczeniowe. Dodam ze mail jest juz tam wpisany wiec pozostaje mi Ulica, Miasto numer telefonu i kod pocztowy, po wpisaniu wszystkiego i zaakceptowaniu wyskakuje komunikat ze podalem zly numer telefonu. Zastanawia mnie tylko jedno, skad oni moga wiedziec jaki mam numer telefonu kiedy nigdzie go nie podawalem. Pomyslalem ze moze musze wpisac w mailu moj numer telefonu poniewaz mail jest od razu tam wpisany, zrobilem to i dalej to samo. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Wpisałeś +48 ??????????

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie chodzi o budowę, wzór z jakim wprowadzasz numeru. Jeśli nie podajesz prawdziwego, to może dałeś za dużo/mało cyfr, albo zły kierunkowy.

5. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Musiales zle wpisac nr telefonu sprobuj tak jak ci pisze +48 bo np ja mam konto na UK nie wiem jak ty ale pewnie PL to tam musisz wpisac wszystko zgodne z regionem tym bardziej postal code jak wpisalem jakis np Polski to nie dzialalo

6. merkury584

merkury584 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za pomoc, nie moglem wpisac +, ale wpisalem same 48 i dziala

Wczytywanie...

Poleć forum