1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z "duszkami" Sharp 32 Ready HD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pan Bartosz Grześkowiak, Luty 8, 2013.

1. Pan Bartosz Grześkowiak

Pan Bartosz Grześkowiak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Liverpool, United Kingdom
    Witam,zakupiłem telewizor Sharp 32 Ready HD (LC-32-LD135K) mam problem z "duszkami" oraz z jakością obrazu, zakupilem specjalnie do tego nowy kabel HDMI , nie mam pojecia co moge zrobić bo to poprawić/naprawić dołącze do tego jeszcze informacje:
    Opis produktu / spec
    Powiadom znajomegoWydruk stronyPodziel się Podziel się na Twitter Podziel się na Facebook Podziel się na Digg Podziel się na: Delicious
    LCD z podświetleniem LED TV:

Jakość obrazu telewizyjnego:

Bezpośredni oświetlony ekran LED TV.
    HD Ready rozdzielczość wyświetlacza.
    Zintegrowany tuner cyfrowy DVB-T.
    32in (80cm) telewizor panoramiczny.
    Rozdzielczość 1366 x 768 pikseli.
    Częstotliwość odświeżania 50Hz.
    Jasność 300cd/m2.
    Kontrast 125000:1 (dynamiczny).
    Czas reakcji 20 ms.
    3D-YC wzmocnienie obrazu Separacja.
    Kąt widzenia 178/178 stopni.
    Skanowanie progresywne.

może mi ktoś pomóc czy zaleca sie kupno lepszego tv ?

z góry dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. d3vil u

d3vil u Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    RZESZÓW
    sharpy jakos nie porywaja jedyna ich zaleta to matryce i to ze w wiekszosci sa skladane na japonskich podzespołach ale dla graczy raczej sie nie nadają... a zmiana kabla hdmi raczej nic nie pomoze

4. Pan Bartosz Grześkowiak

Pan Bartosz Grześkowiak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Liverpool, United Kingdom
    czy problemem może być czas reakcji az 20ms? czytałem gdzies ze to ma znaczenie

Wczytywanie...

Poleć forum