1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dwoma padami Xbox One.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez TytiX, Październik 9, 2016.

1. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Cześć ! Ostatnimi czasy granie na konsoli doprowadza mnie do szału, stąd prośba by ktoś doradził mi co mam zrobić. Ostatnio grając w gry moje pady bez przyczyny tracą łączność z konsolą, w jednym dniu częściej w drugim rzadziej bądź też wcale. Jeśli są podłączone kablem do konsoli to żadnego problemu nie ma, dzisiaj chcąc pograć niestety nie potrafię połączyć się z konsolą, mam dwa pady i na obu problem jest ten sam, dołączam dość amatorski filmik, który nagrałem przed napisaniem tego posta aby pokazać jak to wygląda. Z góry dziękuję za odpowiedź|

(Z góry mówię, że konsola była restartowana, pady zaaktualizowane).

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Konsola na gwarancje.

4. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Smutna informacja. Rozumiem że muszę ją zawieźć do NEONET czyli w sklepie gdzie ją kupiłem, wraz z rachunkiem ? Na prawdę nie ma innej możliwości na naprawę tego, bądź jakiegoś innego sposobu by dowiedzieć się że na 100% konsola jest niesprawna ?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    xbox.com rejestracja konsoli, dzwonisz lub piszesz, oni zamawiają kuriera, tydzień do dwóch i masz nową konsole.

6. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Nie wysyłaj konsoli, bo to nie jej wina, to wina routera bo masz go za blisko, albo jak masz Smart TV to też tak może się dziać. Poczytaj dokładnie o tym.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

7. Kuna9306

Kuna9306 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja miałem to samo, konsola poleciała do Niemiec i po 3 dniach wróciła i działa jak ta lala.

Wczytywanie...

Poleć forum