1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem 250GB od Slima

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez irasek, Styczeń 2, 2012.

1. irasek

irasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Glogow
    Witam. Tak jak w temacie mam problem z dyskiem od Slima 250 GB. Kupiłem ten dysk na allegro (szedł z chin prawie miesiąc) Zrobiłem w konsoli RGH (tzn gość z allegro) i nagle mam problem z dyskiem.

Dysk podczas grania w gry które są na nim już wgrane działają dobrze. FSD mam wgrane na nim jeśli nic nie robię w FSD czy czy nawet coś tam grzebie jest wszystko ok. Ale gdy chce wgrać coś na niego to najczęściej konsola się zawiesza praktycznie zawsze i resetuje się od razu w kółko.
    Jak się zawiesi to w tym momencie słychać pstryknięcie z dysku tego 250 GB.
    Próbowałem wgrywać przez FSD , XeXLaunch-a, FTP, przez PC (przez kieszeń i program party buffalo) zawsze to samo zawiecha. Czasem coś się wgra ale prawie zawsze jest pstryknięcie ciche z dysku i jakby się wyłączał. pod Pc nie reaguje już wtedy a pod konsolą powoduje restarty. Próbowałem go już formatować pod konsolą i dalej to samo, pamięć podręczną dysku też czyściłem i nic. Czy na 100% to wina dysku czy może jest jakiś ratunek? Czy to może wina RGH? Dodam ze paragon wywaliłem i nie mam chyba gwarancji. Pudełka też już nie mam.

Doszedłem już sam do opdowiedzi. Z dyskiem już nic sie nie zrobi. Jest uszkodzony wgram nie więcej niż 60 gb na niego. A jak wgram więcej to zawieszki mnie czekają :-/ Uszkodzona powierzchnia dysku jest po prostu.

Wczytywanie...

Poleć forum