1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem 60gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bogo3362, Styczeń 25, 2010.

1. Bogo3362

Bogo3362 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem. Mianowicie mam xboxa od 6miesięcy i nie było żadnych problemów. Jako, że nie mam możliwości podłączenia się do XBL to kumpel aktualizował mi konsole z własnego dysku lub aktualizowalem ją sam z płyt z grami. Problem tkwi w uruchamianiu gry Army of Two 40th Day. Wiem, że na forum był podobny temat lecz nie było na niego odpowiedzi. Problemem jest:

1) W nieskończoność konsola aktualizuje się z płyty bez skutku
    2) Po pożyczeniu dysku koledze aby on podpiął go do neta wraz z jego konsola i w ten sposób zaktualizować dysk, mój profil gracza został usunięty a aktualizacja nie wgrana(pomimo inf: ''aktualizacja została wgrana pomyślnie''
    3) W sierpniu miałem aktualizacje z awatarami, po jakimś czasie nie wiadomo czemu opcja ta została usunięta (lecz na dysku twardym wciąż był folder" elementy awatara''
    4) mój xbox nie czyta żadnej aktualizacji offline( z pendrive, ani z płyt) dodam jeszcze ze te aktualizacje są 100% najświeższe
    5) Najlepsze jest to, że po wyciągnięciu dysku gra śmiga :eek:

p.s póżniejsze formatowanie dysku nie dało żadnego rezultatu. Pomocy!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Spróbuj sformatować dysk i wgrać od nowa najnowszą aktualizacje. Jak płyta może ci wgrywać aktualizacje skoro nie masz dostępu do neta. Może uszkodziłeś dysk spadł Ci albo coś, dziwne zachowanie dysku.

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    W grach które potrzebują nowszej wersji dashboardu, mają w sobie od razu wymaganą aktualizację.

5. Bogo3362

Bogo3362 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aktualizacje można wgrać na płytkę i tak ją zainstalować. Nie potrzeba XBL.Sformatowałem dysk i podpiąłem pedrive z aktualizacją (najnowszą)-nic, z płytki CD to samo. Dysk mi nigdy nie spadł. A co do sugestii Deep'a to właśnie w tym problem. Na płycie jest aktualizacja i ją instaluję, po czym konsola ma restart i znowu prosi mnie o aktualizacje i tak w kółko!

6. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Stawiam, że dysk ma jakieś bad sector. Wymień go na nowy i powinno być git. Dziwi mnie jednak jak mógł ci się usunąć cały profil z dysku?!

7. Bogo3362

Bogo3362 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obejmuje to gwarancja MS? Jak mam postępować

8. Bogo3362

Bogo3362 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A dokładnie usunęły mi się dwa profile z dysku. Przysięgam, że nie zostały podjęte żadne środki ku temu.

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Zrob update według tej intrukcji i na pewno pomoże:
    1.nagraj update na płytę, nie zmieniając struktury folderów.
    2.ustaw w konsoli automatyczne odtwarzanie dysku
    3.Wloz płytę do napędu
    4. Wylacz konsole
    5.wlacz ponownie
    6. Aktualizuj

Nie ma szans ze nie ruszy.

10. Bogo3362

Bogo3362 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gratulacje! Brawo TOUCH! Pokazałeś klasę! Dzięki wam bardzo każdy dotsje ode mnie +

Wczytywanie...

Poleć forum