1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem do xboxa . WD1200BEVS 120GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GNYSU1, Styczeń 7, 2012.

1. GNYSU1

GNYSU1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tuszyn
    Witam . Poradnik według którego robiłem http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor]-14421.html

Mam taki problem że chciałem zbotować dysk pod X'a z poradnika tutaj na forum ,ale wyświetla mi się takie coś po wpisaniu komendy hddhakcr:
    W poradniku pisze żeby zmienić ostatnie cyferki w hddkackr (system 16-stkowy) ,więc pisze żebym zaznaczył MPRT i dał
    Więc wpisuje tak i wyświetla się jakiś komunikat gdzie da się kliknąć tylko OK . Klikam i nic się nie dzieje więc 2x klikam na liczby które trzeba zmienić i wpisuje je ale i tak nie chodzi i pokazuje ten sam komunikat ,tylko mam problem bo u mnie jak mam podpięty Dysk do x"a (który jest czysty nie ma nic)
    i ten od kompa systemem to wyświetla mi takie cyfry (cyfry które trzeba wpisać w hddhack muszą mieć na końcu 7) :

Co z tym zrobić bo nie mam siły już ,wszystkie pliki botujące są na pendrivie itp wszystko się zgadza ,próbowałem nawet z nowszymi ver. hddkackr i to samo wyświetla :

Pomóżcie bo już nie wyrabiam ,mój pendrive jest już pełny od savów itp .
    Pytajcie o co chcecie wszystko nam napisze jeśli coś pomyliłem i wybaczcie że pisze tak nie zrozumiale bo żeby zrozumieć trzeba przczytać poradnik z botowaniem dysku od PC do xboxa .

A może jest jakiś spec na forum który mi pomoże lub zrobiłby to ?;>
    Dodam jeszcze że dysk nie posiada Bad sektorów jest zdrowy w 100% ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odepnij systemowy, najlepiej też napęd CD/DVD, a dysk do zmodyfikowania ustaw jako master.

4. GNYSU1

GNYSU1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tuszyn
    Jutro dam znać ,ogólnie odpiąłem dysk systemowy podczas botowania tego pod X"a i właśnie mi wywala taki błąd ale zobaczę jak będzie z odłączonym napędem itp .

5. GNYSU1

GNYSU1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tuszyn
    Sorry za PPP.
    Odpiąłem wszystko itp i nadal nie chodzi .
    Tam nie słychać dobrze ale mieniam tam te cyferki od chipsetu sata tak ja kpisze w poradniku i nadal mam ten błąd ,już mnie to wkur ** :)

Film jak to robiłem :
    Problem - YouTube

EDIT: OId 5:15 źle wstawiłem filmik , tj zła kolejność ale efekt ten sam co poprzednio .

Wczytywanie...

Poleć forum