1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem E68

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gontar, Maj 28, 2010.

1. Gontar

Gontar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pewien problem a mianowicie, Posiadam Xboxa 360 Arcade + dysk 120Gb od xboxa elite, i wszystko jest ok , na dysk mam nagrane gry wszystko chodzi bez zarzutu, ale czasami jak włączam xboxa to wyskakuje mi error E68, odłączam dysk i podłączam i problem znika, mam tak co kilka dni , co jest nie tak ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Wiem, że to jest błąd dysku, jak miałbyś ten dysk w zestawie to mógłbyś zadzwonić do m$ i by ci wymienili, a tak to nie wiem jak jest z gwarancją jak kupiłeś osobno.

4. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pada dysk - formatowanie Cię czeka. no chyba ze masz coś podpięte pod USB - czasem potrafi wywalić taki błąd. spróbuj jeszcze cache wyczyścić

@mistrzmtb - każde akcesoria MS maja gwarancję - oczywiście jeśli posiadasz paragon

5. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    No właśnie a wątpię, że ma paragon zgraj save na pendrive i strzel formata dysku jak problem nie zniknie to skontaktuj się ze sprzedawcą.

6. Gontar

Gontar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dysk kupiłem od kumpla tydzien temu, mówi ze ma gwarancje ;) Mówił też ze on nigdy takiego problemu nie miał, a dysk formatowałem 3dni temu i własnie po formacie wystapiły te problemy.. to warto formatować ?

7. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Dawaj na gwarancje jak ma tylko zgraj sobie to co chcesz. Gdzieś było, że dyski 20 gb wysyłali za free ale nie wiem jak jest ze 120.

8. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wyczyść pamięć podręczną.

Wczytywanie...

Poleć forum