1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem i utrata aktualizacji..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maya, Listopad 23, 2009.

1. maya

maya Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej,
    przeglądnąłem wszystkie tematy dotyczące banów i nie znalazłem odpowiedzi na to co dolega mojej konsoli, a w zasadzie dyskowi. Dlatego pomimo zagrożenia -offtopik- zakładam temat...zbyt mocno kocham mojego xboxa !;)

Panowie.Mam konsole nieprzerobioną. Gram tylko w oryginały. Przed wczoraj zabrałem swój dysk do koleżki, któy ma konsole przerobioną i nieraz gra na xbl, żeby pograć na swoim profilu. U niego dysk działał bez zarzutu..

Natomiast po podłączeniu spowrotem do mojej konsoli objawy sa takie:

Nie widzi żadnego profilu! Po szperaniu w pamięci ( sam już nie wiem gdzie nie patrzyłem ) wydaje się, że widać te moje poprzednie "sejwy" ale są zaznaczone jako profil uszkodzony. Gość twierdzi, że xboxa nie miał zbanowanego ( kłamie szczur ?;))..Co teraz ?

I druga część pytania. Próbując naprawić usterkę w jakiś magiczny sposób sprawiłem, że nie widzę już menu jakie miałem po aktualizacji, która wgrała się z kupionej ostatnio gry ( dwa rzędy pokoi górny i dolny oraz możliwość odtworzenia filmiku o xbox ) tylko chyba stare menu....a to już pełny dramat bo sam sobie to zrobiłem.

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość dla początkującego postera:wub:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. musiał mieć bana, więc to normalne że profil został uszkodzony. trzeba odzyskać profil przez XBL

2. jeżeli nadpisałeś swoje savy na jego konsoli to boję się, że będą one już nic nie warte

3. z tą aktualką to nie wiem

4. maya

maya Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hm..więc załóżmy, że miał bana i za to,że nie powiedział mu się odwdzięcze..

Co teraz skoro i tak nie mam żadnych profili..może powinienem jakoś zformatować ten dysk ( podobno jakoś się da ) i wtedy kiedy włożę grę oryginalną ( np nowy Pro Evolution Soccer ) to zainstaluje mi się aktualizacja od nowa tak jak to miało miejsce gdy kupiłem grę ??

5. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Aktualka powinna się wgrać bez problemu :) A przez XBL spokojnie odzyskasz profil

Co do bana to jest ewidentny syndrom jak ma się bana: uszkodzenie profilu

6. maya

maya Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok ok ok...
    ale czy powinienem sformatować dysk ?
    No chyba tak, bo teraz po "uszkodzeniu profilu" i zniknięciu tej aktuaizacji włożenie do kieszeni gry nie sprawia że zaczyna pobierać ta aktualizację...więc pewnie formacik by to sprawił.

Ale jak mam go sformatować ? Czy taka opcja jest w xboxie gdzieś ?

7. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Ja gdzieś czytałem.. ale nie wiem czy to prawda jest, że dysk z x'a można przez kompa sformatować. A co do aktualizacji to możesz to zrobić offline jeżeli nie chcesz podłączać się do xbl;) gdzieś tu na forum jest wątek dotyczący tego sposobu;D

8. Kamil2264

Kamil2264 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trzeba dysk sformatować tylko uważaj na partycje. Nie pamiętam jakie ale dysk od xa wykorzystywał inne niź fat32 i ntfs.

9. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz bez problemu sformatować ten dysk z poziomu konsoli ;)
    Co do aktualki to możesz to zrobić przez XBL lub offline przez pendriv'a (wpisz dashboard w szukajce to znajdziesz)

10. maya

maya Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hm,
    a co myślicie o tym.
    Niedawno kupiłem nowe Pro Evolution Soccer 2010. Kiedy je załadowałem do konsoli pobrało mi automatycznie nową aktualizację. I teraz, kiedy walczyłem z tym zbanowaniem, po podłączeniu dysku i zauważeniu, że mam uszkodzony profil próbowałem coś z tym zrobić. No i jak pisałem wcześniej coś kombinujac nacisnąłem opcje NIE efektem czego było pozbycie się nowej aktualizacji, która miałem.

dziś przed 2 godzinami i tak sformatowałem dysk więc pewnie nawet jeśli ta aktualizacja tam była, to już jej nie ma...

Ściągam teraz nowy dashboard i mam nadzieję, że jakoś uda mi się go załadować chociaż wiem, ze pewnie będę miał z tym problemy....:/

11. maya

maya Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra Panowie podsumowując gdyby kiedyś ktoś miał natknąć się na ten temat.

Na moim dysku zniknął profil. Odnalazłem go potem jako uszkodzony profil.
    Wcześniej przełożyłem ten dysk na inną konsolę i jak się okazało ( teraz to już potwierdziłem ) tamta konsola miała BANA.

Tak więc jeśli przełożysz swój dysk na konsole, która ma bana, to ten dysk niejako złapie tego BANA i znikną wszystkie profile i savy.

Co należy zrobić ? Najlepiej format dysku i rozpoczęcie zabawy od nowa.

TEMAT ZAMYKAM ;)

Natomiast pozwolę sobie zaraz otworzyć nowy temat dotyczący dashboard'u , któy jakoś udało mi się usunąć z mojej konsoli ...

12. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli savy nie byłyby nadpisane to byś ich nie stracił

Co do profilu i jego uszkodzeniu to jest to powszechnie wiadomo - masz o tym w Faq o banie

Wczytywanie...

Poleć forum