Problem z dyskiem RGH.

TrancePL

Świeżak
Świeżak
Witam mam problem z dyskiem WD który jest podłączony do xboxa za pomocą adaptera USB. Używałem go bez problemu do wczoraj kiedy to chciałem wrzucić fife 17. Po podłączeniu dysku do laptopa nie wykrywało go. Dodałem wolumin przez narzędzia administracyjne, jednak wymagało to sformatowania dysku co też uczyniłem. Dysk został wykryty przez windowsa i mogłem go normalnie otwierać i wrzucać pliki. Chcąc zainstalować xexmenu podłączyłem dysk i sformatowałem go pod konsolą. Po czym znowu przestał go wykrywać windows. Dzieje się tak za każdym razem gdy sformatuje dysk pod xboxem znika wolumin i nie można go przeglądać. Dodam że program Horizon wgle nie wykrywa dysku ani po dodaniu woluminu ani po formatowaniu pod xboxem. Sprawdzałem z pendrivem 2GB wszystko działa bez problemu( wykrywa w horizonie jak i w konsoli, zainstalowałem xexmenu). Wie ktoś co może być przyczyną? Dodam że posiadam windowsa 10, a ostatni raz gdy wrzucałem gry na dysk miałem windowsa 8.1 i nie było żadnych problemów. Dzięki za pomoc.
 

elektor

Użytkownik
Użytkownik
Zainstaluj xexmenu z pendrive poprzez konsole i dash launch oraz FSD i zobacz czy bedzie w konsolce prawidłowo działał
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dysk został wykryty przez windowsa i mogłem go normalnie otwierać i wrzucać pliki. Chcąc zainstalować xexmenu podłączyłem dysk i sformatowałem go pod konsolą. Po czym znowu przestał go wykrywać windows
Gdzie tu jest niby nieprawidłowość ? Wszytko jest tak jak ma być. Do przeglądania zawartości dysku służą programy np. 360 Content Manager 3.0
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z dyskiem WD który jest podłączony do xboxa za pomocą adaptera USB. Używałem go bez problemu do wczoraj kiedy to chciałem wrzucić fife 17. Po podłączeniu dysku do laptopa nie wykrywało go. Dodałem wolumin przez narzędzia administracyjne, jednak wymagało to sformatowania dysku co też uczyniłem. Dysk został wykryty przez windowsa i mogłem go normalnie otwierać i wrzucać pliki. Chcąc zainstalować xexmenu podłączyłem dysk i sformatowałem go pod konsolą. Po czym znowu przestał go wykrywać windows. Dzieje się tak za każdym razem gdy sformatuje dysk pod xboxem znika wolumin i nie można go przeglądać. Dodam że program Horizon wgle nie wykrywa dysku ani po dodaniu woluminu ani po formatowaniu pod xboxem. Sprawdzałem z pendrivem 2GB wszystko działa bez problemu( wykrywa w horizonie jak i w konsoli, zainstalowałem xexmenu). Wie ktoś co może być przyczyną? Dodam że posiadam windowsa 10, a ostatni raz gdy wrzucałem gry na dysk miałem windowsa 8.1 i nie było żadnych problemów. Dzięki za pomoc.
A nie możesz tego dysku wrzucić w obudowę i podłączyć jako dysk zewnętrzny bezpośrednio pod usb,a nie przez adapter.
Ja od lat tak używam moich pięciu 1 tera dysków pod slimemem z rgh a jako dysk wewnętrzny mam dysk wd 120 gb sformatowany pod Xboxem..
Dyski zewnętrzne mam poformatowane na fat 32 pod laptopem i wszystko działa bez zastrzeżeń.Wszystkie gry rozpakowuję bezpośrednio na te dyski np.Fifa 17 a potem podłączam pod usb w slimie i uruchamiam pod Aurorą.Bawię się już tak z Xboxem 360 od 2006 roku i nigdy nie miałem żadnych problemów.Oczywiście wcześniej był FSD,ale przeszedłem jakiś czas temu na Aurorę.
 

Do góry Bottom