1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem twardym Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez B$B, Grudzień 25, 2012.

1. B$B

B$B Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam xboxa 360 Elite z dyskiem twardym 120gb. Mój problem natomiast polega na braku na nim miejsca do zainstalowania gier. Po ostatniej aktualizacji bodajze na 3.0 na najnowsza razem z czytywaniem gier przez usb. Miałem zainstalowane coś koło 10 gier na dysku twardym więc coś około 80 gb. Po otrzymaniu przeróbki bez problemu skopiowałem z dysku 2 gier nazw nie podam więc dysk się zapełnił. Aby skopiować kolejne zacząłem usuwać gry które wcześniej zainstalowałem
    usunąłem wszystkie natomiast miejsce pozostaje bez zmian wtf, help pls ;) Teraz nie mogę nic skopiować ani zainstalować ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. jmik76

jmik76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moze usunales save'y a nie zainstalowane gry?
    po usunieciu zainstalowanej gry w nxe konsola musi zwolnic miejsce na dysku.
    jak nie pomoze, odepnij dysk, odpal konsole bez dysku.. wylacz, podlacz ponownie dysk i wyczysc cashe konsoli.

4. B$B

B$B Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem jak napisałeś i nic nie pomogło jak wchodzę tam gdzie czyści się cashe konsoli pokazuje że mam 107 gb miejsca rozumiem że resztę zajmuję system. Natomiast jak wejde w dysk twardy zawartość to po zsumowaniu wszystkich mb wychodzi coś koło 7 gb zajętej pamięci ;>Czy może można gdzieś zmienić jakieś rezerwy danych do systemu lub coś w tym stylu ;( ?

5. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Nie da się.Co byś nie zrobił to nigdy nie będziesz miał 120gb na dysku 120gb.Dziwne no ale cóż.

6. B$B

B$B Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak byś mógł przeczytać zobacz pierwszy post ^^ Problem polega że pomimo skopiowanych 2 gier przez usb w sumie 16 gb, mam zajęte 100 gb i wolne aby 2 ;( Ze szczegółami odsuwam do pierwszego postu ;)

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Problem z dyskiem twardym Xbox 360

Nie dziwne wystarczy przeliczyc. Jednostki, reszte rezerwuje konsola dla bufora

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

8. B$B

B$B Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy to nie lekka przesada żeby konsola do bufora potrzebowała 90 gb ?

9. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Zrob format hdd, profil skopiuj na pena.

10. B$B

B$B Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może zabrzmi to na nooba ale nie wyczyści mi to żadnych przeróbek aktualizacji ? A mam pytanie czy jest możliwe że po zainstalowaniu nowej aktualizacji nie z czytywało usunięć gier z poprzedniej wersji(może nadal gdzieś tkwią) , i czy może ktoś zna gdzie były na dysku(w jakim folderze w menedżerze można je zaleście z góry thx) ;)

11. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Nie wyczyścić, przerobki nie są na hdd

12. B$B

B$B Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany skontaktowałem się z fachowcem od przeróbek i poinformował mnie, że po najnowszej przeróbce, pomimo normalnego usuwania gier usuwa jakby tylko jego skórkę pliki wszystkie zostają. Należy przed tym spisać jego numer i usunąć z lokacji hdd1:\content\0000000000000000\ (usunąć dany numer) ;) Problem rozwiązany nie trzeba formatować dysku, podobno jak to się robi to przepada odczytywanie granie przez gry wykorzystując usb temat do zamknięcia. Dziękuję za próby pomocy i dobre rady ^^

Wczytywanie...

Poleć forum