1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem Xbox Slim

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Despayre, Czerwiec 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rozebrałem oryginalny dysk od Xbox Elite, zdjąłem obudowę i wyjąłem sam dysk.
    Wcześniej sformatowałem go w konsoli Elite. Teraz bez obudowy chciałem go podłączyć do slim, tak jak na pewnym filmiku na youtube ale niestety nie działa. Po prostu konsola go nie widzi, możliwe że to przez brak obudowy? Na pewno jest sprawny bo jeszcze raz sprawdzałem w Elite i działał. A może muszę zgrać na ten dysk jakieś pliki żeby slime go widział?
    Oto ten filmik: YouTube - ‪How to put old Xbox 360 HDD into & upgrade Xbox 360 Slim 4GB [LINKS TO BUY 360 SLIM HDD SHELL CASES]‬‏
    Tyle że ja mam dysk 120GB a nie 20GB.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra, już sam zrobiłem.
    A czy podpinanie dysku bez obudowy jest ryzykowne? ;d

4. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    jeżeli nie bedziesz ruszał i trzasł konsolą to ryzykowne nie jest ;] W środku jest zwyczajny slot SATA.

5. Buloff

Buloff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podpinanie dysku który trzyma się tylko na samym złączu zawsze jest ryzykowne

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum