1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem-xbox slim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zolnierz45, Wrzesień 19, 2012.

1. zolnierz45

zolnierz45 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ino
    Witam,mam taki problem,posiadam Slimkę z dokupionym osobno oryginalnym dyskiem 20gb.Instalowałem na nim już kilkanaście gier i było elegancko,wczoraj grałem w sleeping dogs i w pewnym momencie konsola złapała zawiechę i bach błąd E 68 czyli problem z hdd. Wyłaczyłem ją,odpiąłem kable(dysku nie wyjmowałem),włączyłem i było ok-bez błędu,konsola widziała dysk,po ponownym uruchomieniu niestety już nie,znowu off,wyjąłem dysk tym razem ale to nic nie dało bo już go nie widziała.Dodam że błedu już nie ma zarówno z dyskiem wewnątrz jak i bez,gierki odpalają normalnie,tyle,że konsola go już nie widzi.Nie wiem czy coś z wejściem czy poprostu dysk się skończył...Miał ktoś z Was podobny problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jeśli masz już ten dysk długo to możliwe że siadł.A jeśli nie dawno kupiłeś to możne trafiłeś na trefny towar.
    A x360 nie widzi dysku ale gra chodzi z niego?

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Kup nowy i po problemie, ten raczej padł już . Zrób test na bad sektory na pc przeformatuj to się dowiesz co z nim jest. Czy spalony czy bady itd.

5. zolnierz45

zolnierz45 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ino
    Xbox z dyskiem w środku,czy bez działa normalnie,tyle,że go nie widzi tak jakby go wogóle nie było.Też myślę tak,że się skończył,kupiłem go w kwietniu tego roku,także mam jeszcze gwarę na niego to go odeślę i wsio,tak czy siak dzięki za rady:)

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie bylo oryg nowych hdd 20gb w obudowach slim
    Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. marcin0405

marcin0405 Świeżak Świeżak