1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem zewnętrznym do xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Judgedread, Luty 4, 2014.

1. Judgedread

Judgedread Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.

Mam problem z dyskiem zewnętrznym toshiba 500gb. Dysk był podłączony do xboxa i normalnie bez problemu czytał z niego gry. Wszystko chodziło bez zarzutu do wczoraj...Bez przyczyny nagle w grach bardzo mocno zacina się dźwięk i filmiki. W samej grze w sensie animacji postaci i gry nie zauważyłem dużej różnicy, ale muzyka w tle lub jak pisałem filmiki strasznie się tną i doprowadza to do szału:). Sprawdzałem czy może to wina xboxa, ale nie gdyż akurat mam 2 dysk zewnętrzny 1TGB i po zrobieniu go pod xboxa gry chodzą normalnie. poprzedni dysk sformatowałem na nowo, ale to nic nie dało. Komputer normalnie go odczytuje, mogę przegrywać pliki itd. Film na komputer z dysku odczytywany jest normalnie. Sprawdzałem dysk HD Tune i nic nie zostało wykryte...Podmieniałem kabel łączący dysk z xboxem na ten z drugiego dysku co działa i to także nic nie daje...Szukałem już po internecie, gdyż zwykle tak próbuje dojsć do problemów dlatego tutaj to mój pierwszy post. Nie bardzo mogę cokolwiek na ten temat znaleźć....Może Ktoś z was miał podobny problem i będzie w stanie mi pomóc...W sumie kupiłem 2 dysk niedawno aby rozdzielić gry moje i moich dzieci żeby każdy miał swój dysk...a teraz na razie znowu mam 1 dysk do xboxa a drugi zaraz może się okazać dużym pendrivem:(

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum