Problem z dyskiem zewnętrznym RGH

petryna

Świeżak
Świeżak
Witam.Posiadam konsole z przeróbka RGH chciałem podpiąć do niej dysk zewnętrzny o taki PREZENT Dysk zewnętrzny 2.5'' WD Elements 750GB (2013662572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale konsole mi go nie widzi i gdzieś na forum wyczytałem ze musi być w formacie fat to zainstalowałem program partition magic 8.0 zęby sformatować z ntfs na fat ale mam tylko do wyboru linux ex 2/3 wiedz mam pytanie co teraz mogę zrobić zęby xbox mi go widział bo tylko z tym dyskiem mam problem bo jak bym chciał sformatować dyski wewnętrzne te które mam w kompie na fat to bym to zrobił bez problemu przez te program lub przez systemowe formatowanie .Wiedz proszę o pomoc z góry dziękuje
 
Pod windowsem go sformatuj do fat32
 

petryna

Świeżak
Świeżak
Gdy próbuje windowsem to też mi nie wyświetla fat 32 pozostawiam screnna http://img221.imageshack.us/img221/310/nowyobrazx.jpg
 

petryna

Świeżak
Świeżak
adex182 dzięki udało się sformatować tylko mam następujący problem że po formatowaniu jak wchodzę w właściwości tego dysku to mi wyświetla wolne miejsce 154 GB zajęte miejsce 543 GB i mam pytanie czy to normalne że ten format pożera na marne tyle miejsca bo dysk mam całkowicie pusty i przed formatowaniem też był pusty
 

El_Guaje

Użytkownik
Użytkownik
ile masz partycji? bo MUSI być jedna o ile kojarze...
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
Trochę to dziwne. Ja mam samsunga 2,5 cala. Zrobiłem na nim 2 partycje primary far 32 i secondary ntfs (fat mam pod xbox a ntfs pod kompa) I z 500 gb dysku zostało mi 197 gb fat32 i 268 ntfs więc niby pare giga uciekło ale nie aż tyle.
 

petryna

Świeżak
Świeżak
już sobie poradziłem z tym dyskiem użyłem programu guiformat i ładnie mi sformatował cały dysk i żadne gb mi nie uciekły. pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc :)
 

Do góry Bottom