1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem zewnętrznym RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez petryna, Styczeń 16, 2012.

1. petryna

petryna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Posiadam konsole z przeróbka RGH chciałem podpiąć do niej dysk zewnętrzny o taki PREZENT Dysk zewnętrzny 2.5'' WD Elements 750GB (2013662572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale konsole mi go nie widzi i gdzieś na forum wyczytałem ze musi być w formacie fat to zainstalowałem program partition magic 8.0 zęby sformatować z ntfs na fat ale mam tylko do wyboru linux ex 2/3 wiedz mam pytanie co teraz mogę zrobić zęby xbox mi go widział bo tylko z tym dyskiem mam problem bo jak bym chciał sformatować dyski wewnętrzne te które mam w kompie na fat to bym to zrobił bez problemu przez te program lub przez systemowe formatowanie .Wiedz proszę o pomoc z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Pod windowsem go sformatuj do fat32

4. petryna

petryna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. adex182

adex182 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. petryna

petryna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    adex182 dzięki udało się sformatować tylko mam następujący problem że po formatowaniu jak wchodzę w właściwości tego dysku to mi wyświetla wolne miejsce 154 GB zajęte miejsce 543 GB i mam pytanie czy to normalne że ten format pożera na marne tyle miejsca bo dysk mam całkowicie pusty i przed formatowaniem też był pusty

7. El_Guaje

El_Guaje Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ile masz partycji? bo MUSI być jedna o ile kojarze...

8. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trochę to dziwne. Ja mam samsunga 2,5 cala. Zrobiłem na nim 2 partycje primary far 32 i secondary ntfs (fat mam pod xbox a ntfs pod kompa) I z 500 gb dysku zostało mi 197 gb fat32 i 268 ntfs więc niby pare giga uciekło ale nie aż tyle.

9. petryna

petryna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    już sobie poradziłem z tym dyskiem użyłem programu guiformat i ładnie mi sformatował cały dysk i żadne gb mi nie uciekły. pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum