1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem zewnętrznym

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tajfun671, Lipiec 24, 2014.

1. tajfun671

tajfun671 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka mam pewien problem z dyskiem zewnętrznym pod moją konsole z rgh, sprawa wygląda tak że wszystko było dobrze z nim ale kilka dni temu kolega zrobił na nim oddzielną partycje bo chciał przeżucić grę na ps3 i teraz gdy go podłączyłem pod X-a to jest tylko ta partycje którą on zrobił a nie ma tej drugiej ze wszystkimi grami które miałem i moje pytanie do was co można zrobić i czy wogóle można zrobić coś żeby były te wszystkie moje gry zpowrotem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zobacz na pc czy widać obie. Może wystarczyć ,że ustawisz tą twoją jako aktywną lub kolega uszkodzi system plików twojej.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Rada na przyszłość. Nie dawaj temu koledze dostępu do konsoli. Też trzymam gry do PS 3 na dysku od Xboxa i nie robiłem żadnej osobnej partycji, bo taka wogóle nie jest potrzebna. No chyba, że gra zawiera pliki większe niż 4 giga no to wiadomo, że wtedy tylko partycja ntfs, bo fat 32 ma to ograniczenie, ale ja gry z takimi dużymi plikami trzymam na dysku w PS 3.

5. jankowal1111186

jankowal1111186 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
  6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niekoniecznie.
    Partycja pod XBOX'a z RGH musi być podstwowa ( primary ) - podłącz dysk pod pc i zmień. Wcześniej sprawdź czy partycja jest, jeśli nie ma to być może trzeba przypisać literę w "zarządzaniu dyskami".

7. tajfun671

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problemz dyskiem zewnętrznym

Już po sprawie, temat do zamknięcia, dzięki za rady.

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To może edytuj posta powyżej i napisz jak się uporałeś z problemem..
    może komuś się przyda ..

9. tajfun671

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chętnie bym się tym z wami podzieli ale nie znam szczegółów ponieważ swoje błędy naprawiał kolega który je popełnił, wiem tylko że odzyskiwał wszystkie pliki z mojego dysku na inny dysk później zrobił format dysku skonfigurował mój dysk pod x-a i wrzucał wszystko ponownie na mój dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum