1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem zewnętrznym

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez biolly90, Marzec 18, 2012.

1. biolly90

biolly90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Ostatnio kupiłem konsolę ale tym razem slim 4GB i ze wzgledu na małą ilosć pamięci chciałem kupić dysk zewnętrzny więc wybór padł na Toshibę 2.5 500GB. Lecz jest problem z nim taki że przy formatowaniu z konsoli wyskakuje komunikat że dysk nie jest wystarczająco szybki dla xboxa. Następnie kupiłem grę Crysisa 2 przez xbox live i nagrałem na ten dysk. Lecz po pewnym czasie grania konsola zawieszała się więc chciałem sprawdzić czy to nie przez dysk więc zgrałem ta grę na pendriva i juz nie zawiesiła się od tego momentu. Teraz pytanie czy dysk może być uszkodzony czy jest po prostu za wolny dla konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak to nie konsola rgh to c ci z 500gb, jak dziala tylko 16gb.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    pierwszy raz słyszę że dysk jest za wolny dla konsoli bo dyski 2.5" mają chyba minimum 5200 rpm/min czy jakoś tak może ten dysk przenośny ma USB w wersji 1 i dlatego wykrywa że zbyt wolny ale to też mało prawdopodobne.
    Najlepiej podłącz go pod kompa i sprawdź programem hd tune bo to prawdopodobnie coś z dyskiem

5. biolly90

biolly90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem nad przeróbką ale najpierw chciałem sprawdzić konsolę czy wszystko działa jak należy ale teraz już nie wiem czy to wina dysku czy konsoli i narazie trzeba bedzie się wstrzymać.

Dysk był z dwa tygodnie temu kupiony. Dokładnie to ten kupiłem
    Typ zewnętrzny
    Pojemność 500 GB
    Format 2,5 cala
    Typ podłączenia USB 3.0
    Bufor pamięci brak danych
    Obroty na min. 5400 obr/min
    NCQ nie
    Opis brak
    Waga 150 g
    Zasilanie USB

Więcej informacji: Toshiba Stor.E Basics 500GB USB3.0 - Dysk twardy - CENA w RTV EURO AGD
    Właśnie skanuje go programem hd tune i zobaczymy co wyjdzie.

6. zczc

zczc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to co juz dysków nie można podłączać?

Wczytywanie...

Poleć forum