1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sirDonald, Maj 27, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sirDonald

sirDonald Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem jest następujący: konsola jet przerobiona na rgh freestyle 3, mam dysk z laptopa 500 GB dokupiłem do niego obudowę na usb 2.0, sformatowałem go na fat32, podłączyłem pod usb w konsoli z przodu ale konsola go nie widzi, mam drugi 80 GB i z nim nie ma problemu, trochę inne mają wejścia w obudowach ale to chyba nie ma znaczenia. pomyślałem sobie trudno, wywaliłem go z obudowy i włożyłem go do konsoli jako dysk wewnętrzny, oczywiście go nie widział, sformatowałem go spod orginalnego dasha i zaczął go widzieć. No to do dzieła, wyciągnąłem go połączyłem do kompa a tam d...pa, teraz komputer go nie widzi, no nic, z powrotem do konsoli, utworzyłem folder "gry" wszystko ustawiłem w Manage Game Paths, i ze względu , że 80-ka działa poprawnie zacząłem z niej przegrywać gry na teraźniejszą wewnętrzną 500-kę. No i niestety tych gier mi nie widzi w : Library-xbox 360 games, ale co najciekawsze mogę je odpalić z File Manager. Czy da się te pare problemów rozwiązać, chciałbym podłączy go do kompa i żeby z kompa przegrywać bezpośrednio na niego, żeby móc ewentualnie podłączyć do usb w konsoli no i oczywiście żeby gry były widoczne w folderze z grami w xbox-ie. Dodam tylko że komp wykrywa dysk ale go nie widać w komputerze. Ale się rozpisałem :) ale chciałem żeby było zrozumiale.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrob na tym dysku jedna partycje aktywna fat32. Konsola wykryje hdd, jeeli formatujesz dysk na konsoli windows nie wykryje zawartowci. Problem ze nie widzi gier, ustaw ścieżkę do hdd1. Jesli zrobiles wykasuj ustawienia fsd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. sirDonald

sirDonald Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź, jeżeli chodzi o dysk to była jedna partycja fat32 ale nie wiedziałem że są aktywne i inne, może faktycznie miałem jakąś nieaktywną. Ścieżkę to pewnie Ci chodzi o ustawienia w "Setting-Content Setting-Manage Game Paths" tam mam ustawione na Hdd1:\gry\ . jeszcze tylko jak byś mógł linka albo wytłumaczyć łopatologicznie jak wykasować ustawienia fsd, nie chce nic pochrzanić,szukałem ale jakoś mi te szukanie nie wychodzi :( . Z góry dziękuje .

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W ustawieniach FSD daj CLEAR DATA, albo najlepiej z menagera plików usuń folder DATA

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum