1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z dyskiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BigWay, Listopad 18, 2014.

1. BigWay

BigWay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, podłączyłem dysk z laptopa do xboxa sformatowałem z poziomy konsoli widzi go ale gdy kopiuje gry to skopiuje np 20 partów i wyskakuje operation filed. Pod adapterem wogole nie wykrywa dysku nie wiem dlaczego. Jak podłącze dysk do kpmpa to nic na nim nie widać. Jest może jakas możliwosć zeby sformatowac go na pc i sobie podłączać do kompa wrzucac gry i podlaczac do x?

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. BigWay

BigWay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    no to jak masz RGH - to formatujesz go na FAT32 (ustawiasz PRIMARY ) - i podłaczasz go pod USB

Wczytywanie...

Poleć forum