1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z dyskiem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez 666robsik666, Marzec 25, 2010.

1. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Mam problem mianowicie posiadam dysk 120 GB oryginalny i pewnego razu gdy nagrałem nową grę mianowicie Battlefield Bad Company 2 wsadziłem ją do konsoli w celu sprawdzenia czy działa jak się okazało gra działała bez zarzutu lecz następnego dnia włączając i instalując tę grę na dysku po włączeniu pojawił się komunikat "Game:nie pamiętam co tu było.xex" wtedy zrestartowałem konsolę i włączyłem ponownie grę i ponownie pojawił się komunikat lecz inny "dla danej gry jest dostępna aktualizacja" zaznaczyłem że chcę zaktualizować no i zaczęła się instalacja po czym konsola zrestartowała się i ponownie wyświetlił się komunikat o aktualizacji tym razem zaznaczyłem że nie chce aktualizować i konsola w tym momencie przeszła do menu lecz nie zalogowała mi się do profilu(a profil miałem na dysku) przeszedłem do okienka z pamięciami i pokazało mi się tak "Dysk niesforamtowany".Nie chce formatować dysku ponieważ mam tam dużo cennych rzeczy.Wcześniej dysk działał bez najmniejszego problemu chociaż miałem taki sam przypadek tylko w tedy wyjąłem dysk i spowrotem wsadziłem i już działał.Dodam że konsola nie jest zbanowana jest przerobiona i na dysk nie mam już gwarancji.Bardzo proszę o pomoc.

POZDRAWIAM !!!

PS Czy jeżeli miałbym nieoryginalny dysk to czy przy okienku z pamięciami byłby napis Microsoft ?Czy jeżeli widnieje ten napis to znaczy że dysk jest oryginalny ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Pewnie dysk ci siada (Bad sectory).

Nie

4. 666robsik666

666robsik666 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale to dziwna sprawa wcześniej działał gdy go wyjąłem i wsadziłem spowrotem.Wyjaśni ktoś czemu tak było ?A i konsola wyświetla mi komunikat o aktualizacji systemu ale ja mam chyba najnowszy dashboard Interfejs główny 2.0.8955.0.Czy jest jakaś nowsza aktualizacja ?I czy mogę mimo wszystko odzyskać mój profil ?

Edit: Dzisiaj odpaliłem konsolę i magicznym cudem wszystko normalnie chodzi tak jak przedtem.Temat do zamknięcia.

5. Nabywca

Nabywca Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podepnę się pod kolegę.

Podobna sprawa, podczas pobierania padło zasilanie i nie wykrywana mi dysku zewnętrznego, który był używany jako pamieć masowa (konsola nieprzerabiana).
    Miałem tak zainstalowane kilka pozycji, co gorsze nie mogę ich ponownie pobrać z historii.
    Dysk wykrywa jako "Niesformatowany".

Jakieś sugestie, jak odzyskać gry (zależy mi bo to już końcówka GTA ;)) ?
    Na kompie normalnie go czyta.

6. sputnik

sputnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Ja dzisiaj mialem to samo. zalaczylem xboxa a tu , ze aktulizacja i ze nie ma miejsca. W systemie dysk nie sformatowany. Uruchomilem konsole ponownie i wszytko gra:/ dziwne

7. Nabywca

Nabywca Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posłuchałem Twojej rady i wyłączyłem konsole z prądu na godzinę.
    Pomogło.
    Dziwne bo wcześniej też odłączałem ją od prądu.

Wczytywanie...

Poleć forum